Sieviešu Meistarkomanda izcīna trešo uzvaru pēc kārtas 1.līgas čempionātā

Savu trešo spēli Sieviešu 1.līgas čempionātā aizvadījusi FS Metta komanda.

Rīgas futbola skola-2
1 - 4
FS Metta

Svētdien, 13.maijā, Arkādijas stadiona rezerves laukumā savu trešo spēli Sieviešu pirmās līgas čempionātā aizvadījusi mūsu Meistarkomandas futbolistes, tiekoties ar Rīgas Futbola skola-2 komandu

Spēli aktīvāk iesāka mettietes, un jau 9.minūtē izvirzījās vadībā, kad rezultātu atklāja Amēlija Lipšāne. Tikai četras minūtes vēlāk Jevgēnija Arzubova rezultāta starpību dubultoja, bet līdz puslaika beigām, uzbrūkoši un radoši spēlējošo FS Metta futbolistu pārsvars atspoguļojās uz tablo vēl divas reizes, pirmajam puslaikam noslēdzoties ar pārliecinošo 4:0!

Tikmēr otrajā puslaikā spēle nomierinājās un tajā tika gūti tikai vieni vārti – spēles izskaņā mājinieces vienus vārtus atguva, bet vairāk nepietuvojās, spelei noslēdzoties ar pārliecinošu mūsu Sieviešu Meistarkomandas uzvaru ar 4:1!

Divi vārti šajā spēlē Jevgēnijas Arzubovas kontā, bet ar vieniem vārtiem šajā spēlē izcēlās Nelle Treimane un Amēlija Lipšāne.