Sieviešu Meistarkomanda izcīna otro pārliecinošo uzvaru Sieviešu 1.līgas čempionātā

Ievietots 26.04.18.

Savu otro spēli Sieviešu 1.līgas čempionātā aizvadījusi FS Metta komanda

FS Metta
9 - 0
SK SuperNova

Trešdien, 25.aprīlī, Hanzas vidusskolas laukumā otro spēli Sieviešu pirmās līgas čempionātā aizvadījusi mūsu Meistarkomandas futbolistes, uzņemot SK Super Nova.

Jau spēles sākumā FS Metta futbolistes darbojās aktīvi un enerģiski laukumā, 16.minūtē atklājot spēles rezultātu, bet 22.minūtē pārsvaru dubultojot. Līdz puslaika beigām mettietes guva vēl divus vārtus, puslaiku noslēdzot vadībā ar 4:0.

Arī otrajā puslaikā FS Metta futbolistes laukumā spēlēja pārliecinošu un uzbrūkošu futbolu, un, kas svarīgākais, arī rezultatīvu. Ja pirmajā puslaikā zaļi-baltās raidīja četras bumbas pretinieču vārtos, tad otrajā vēl piecas, uzstādot spēles gala rezultātu – 9:0.

Ar trim vārtiem šajā spēlē izcēlās Nelle Treimane, ar diviem – Katrīna Daņilova, bet pa reizei bumbu vārtos raidīja Jevgēnija Arzubova, Adriana Nikola Tihimorova, komandas kapteine Alīna Šilova un Linda Kazlauska.