Sestdien savā laukumā uzņemsim FK Ventspils

Miks Vilkaplāters
Ievietots 27.10.16.

Kārtējo spēli Virslīgas čempionātā aizvadīs FS METTA/LU komanda.

FK Metta/Latvijas Universitāte
2 - 1
FK Ventspils

Sestdien, 29.oktobrī FS METTA/Latvijas Universitāte aizvadīs SynotTip Virslīgas čempionāta pirmspēdējās – 27.kārtas spēli, Hanzas vidusskolas laukumā tiekoties ar FK Ventspils komandu. Abas komandas šosezon laukumā tikušās trīs reizes reizes – pirmajā tikšanās reizē aprīļa beigās Ventspilī pateicoties diviem Ģirta Karlsona gūtajiem vārtiem uzvaru ar rezultātu 2:0 svinēja FK Ventspils futbolisti (vairāk ŠEIT), otrajā spēlē Hanzas vidusskolas laukumā abas komandas uzvarētāju nenoskaidroja, aizraujošā cīņā spēlējot neizšķirti 1:1 (vairāk ŠEIT), bet pēdējā savstarpējā cīņā pārāki bija ventspilnieki, savā laukumā uzvarot ar 2:0 (vairāk ŠEIT).

SynotTip Virslīgas turnīra tabulā FK Ventspils ar 50 izcīnītajiem punktiem ieņem 2.vietu un vēl cer finiša taisnē ”izraut” titulu, kamēr mettieši ar izcīnītajiem 24 punktiem ir septītie, jau iepriekšējā kārtā zaudējot cerības pakāpties augstāk turnīra tabulā.

Šajā spēlē pēc izciestās diskvalifikācijas (dzelteno kartīšu limits) sastāvā varēs atgriezties Eduards Emsis.

Atgādinām, ka biļešu cena ir 4 eiro (arī tiem, kuri ieradīsies ar FS METTA vai Latvijas Universitātes atribūtiku). Pensionāriem un invalīdiem 0,50 eiro, bet bērniem līdz 10 gadiem ieeja joprojām būs bez maksas.

FS METTA/Latvijas Universitāte – FK Ventspils

Sestdien, 29.oktobrī, plkst. 14:00

Hanzas vidusskolas laukums

25191292069_13596123f2_k