Rendijs Šibass par aizvadīto spēli ar Riga FC

Ievietots 17.04.17.

Ceturto spēli 2017.gada SynotTip Virslīgas čempionātā aizvadījusi FK Metta/Latvijas Universitāte komanda.

Svētdien Meistarkomanda aizvadīja savu ceturto spēli jaunajā sezonā, RTU futbola laukumā tiekoties ar citu galvaspilsētas komandu Riga FC. Tajā FK Metta/Latvijas Universitāte notikumiem bagātā spēlē cīnījās neizšķirti 2:2.

Pēc aizvadītās spēles aprunājāmies ar FK Metta/LU pussargu Rendiju Šibasu, kurš aizvadītajā spēlē nospēlēja visas 90 minūtes labā aizsarga pozīcijā.

Pēcspēles intervija ar Rendiju Šibasu:

Aizvadītajā spēlē cīnījāmies neizšķirti, kādi ir Tavi iespaidi pēc spēles ar Riga FC?

Pārliecinoši kontrolējām pirmo puslaiku, otrajā nedaudz nosēdāmies aizsardzības zonā, negājām tik ļoti uz priekšu, kas varbūt ir tas iemesls, kāpēc ielaidām vārtus. Izveidojām arī daudz momentus – varējām un vajadzēja gūt vairāk nekā divus vārtus.

Vai, Tavuprāt, šis bija labākais puslaiks šosezon mūsu izpildījumā?

Manuprāt, šis tiešām varētu būt mūsu labākais puslaiks šajā sezonā – guvām divus vārtus, bija daudz momentu, kā arī dominējām laukumā.

Šajā spēlē bija divas ļoti strīdīgas epizodes – Dāvja Indrāna sitiens, kur bumba, iespējams, šķērsoja vārtu līniju un 11 metru soda sitiens, kur vismaz atkārtojumā likās, ka kontakta nebija, ko Tu vari pakomentēt par šīm epizodēm?

Par Indrāna sitienu grūti pateikt, no manas pozīcijas šķita, ka ir iekšā, atkārtojumā skatoties arī tā likās, bet 11 metru soda sitiens bija, varbūt atkārtojumā nevar to redzēt, bet es uzkāpu pretspēlētājam uz kājas, diemžēl tur tiešām bija pendele.

Turpinot par spēles iznākumu ar Riga FC – vai tas ir viens iegūts vai divi zaudēti punkti?

Viennozīmīgi mēs zaudējām divus punktus šajā spēlē.

Lai gan esam ieraduši Tevi redzēt kā malējo pussargu, svētdien spēlēji labā aizsarga pozīcijā, kas gan Tev nav īsti sveša, bet vai nebija grūti pārslēgties?

Spēles pirmajās minūtēs varbūt bija nedaudz grūti, bija jāpārslēdzas, taču kopš kādas desmitās minūtes iegāju ritmā, tomēr pagājušās sezonas sākumā lielāko daļu spēļu aizvadīju tieši šajā pozīcijā, tāpēc bija nepieciešams neilgs laiks un ar pozīciju viss bija kārtībā.

Noslēgumā – jau piektdien mūs sagaida spēle ar FK Jelgava, kas nepieciešams, lai sasniegtu pozitīvu rezultātu šajā duelī?

Lai sasniegtu pozitīvu rezultātu ir jāpievērš uzmanība un jāneitralizē viņu priekšējās līnijas un malējie spēlētāji, jātur augsts spēles temps kā pirmajā puslaikā pret Riga FC, protams, jāspēlē sava spēle un jāpilda trenera norādījumi.