Pēc izlašu pārtraukuma Daugavas stadionā uzņemsim FK Ventspils

Savu kārtējo spēli Virslīgas čempionātā aizvadīs FK Metta/LU komanda.

FK Metta/Latvijas Universitāte
0 - 2
FK Ventspils

Turpināt iesākto ceļo – nāc un atbalsti Meistarkomandu svarīgajā mājas spēlē!

Sestdien, 15.septembrī, Daugavas stadionā savu kārtējo spēli SynotTip Virslīgas čempionātā aizvadīs FK Metta/Latvijas Universitāte komanda, mājās uzņemot FK Ventspils.

Mettieši aizvadījuši ļoti sekmīgu posmu pirms izlašu pauzes, augustā izcīnot trīs uzvaras pret BFC Daugavpils (Latvijas Kausā), FK Liepāja/Mogo un Valmiera Glass ViA, kā arī septembri iesāka ar svarīgu panākumu 3:0 pret tabulas kaimiņiem FK Jelgava.

Trīs spēles pēc kārtas ir uzvarētas, dodamies pēc ceturtās! Kopā turpināsim uzvaru sēriju, izcīnīsim 3 punktus arī šajā spēlē un turpinām cīņu par 6.vietu! Tikai kopā esam spēks!

Šosezon FK Metta/LU un FK Ventspils savā starpā tikušās divas reizes, pirmajā reizē izspēlējot rezultatīvu neizšķirtu 2:2, bet otrajā, strīdīgām epizodēm pilnā spēlē, mettiešiem piedzīvojot zaudējumu ar 1:3.

Šobrīd turnīra tabulā ventspilnieki ar 40 punktiem ir 3.vietā, kamēr mettieši ar 13 punktiem ir septītie, par punktu atpaliekot no FK Jelgava. Turpinām cīņu par 6.vietu turnīra tabulā!

Stadionā Tevi papildus ierastajam Pica LuLu konkursam sagaidīs arī dažādas aktivitātes pirms spēles un puslaikā. Tāpat kā ierasts tribīņu centrālajā zonā varēs tikt pie alus no “Labietis”, atsvēdzinoša un garda saldējuma no “Skrīveru saldējums”, kā labumiem no Co-store kafija un Ciemakukuļa konditorija.

Zīmīgi, ka spēles puslaika pārtraukumā sveiksim mūsu sieviešu Meistarkomandu, kura kļuva par Sieviešu futbola 1. līgas čempionēm.

Gaidāmo spēli varēs redzēt Best4Sport TV kanālā, kā arī vietnē Shortcut. Tāpat tiks nodrošināta teksta tiešraide FS Metta twitter kontā.

Nestāvi rindā – iegādājies internetā un nāc uz spēli jau ar biļeti ŠEIT.