Pārspēles par vietu Virslīgā iesāksim ar cīņu Olainē

Miks Vilkaplāters
Ievietots 15.11.17.

2017.gada SynotTip Virslīgas pārspēlēs FK Metta/Latvijas Universitāte komanda spēkosies ar FK Progress/AFA Olaine.

FK Progress/AFA Olaine
1 - 1
FK Metta/Latvijas Universitāte

Pirmo spēli pārspēlēs par iekļūšanu 2017. gada SynotTip Virslīgas čempionātā aizvadīs FK Metta/LU komanda, ceturtdienas vakarā Olainē tiekoties ar vietējo FK Progress/AFA Olaine, taču jau pirmdien atbildes spēle notiks Hanzas vidusskolas laukumā, kas būs noslēdzošā spēle šajā sezonā un kurā būs nepieciešams Tavs atbalsts!

Neskatoties uz kvalitatīvo futbolu, mettiešiem neizdevās izvairīties no pārspēlēm, kur šogad pretī stāsies komanda.lv 1.līgas vicečempione FK Progress/AFA Olaine, kas sezonas otrajā pusē “izrāva” otro vietu turnīra tabulā.

Abas komandas aizvadīs divas spēles, vienu mājās, otru viesos, noskaidrojot vienību, kas SynotTip Virslīgas čempionātā piedalīsies nākamajā sezonā. Tiesības sacensties valsts spēcīgākajā futbola līgā izcīnīs dueļa uzvarētāji divu spēļu summā.

Iepriekš komandas oficiālās spēlēs ir tikušās pirms gada pārspēlēs, kad divu spēļu summā ar 2:1 pārāki bija mettieši. Komandas arī šosezon aizvadījušas savstarpējo spēli, kad pirmssezonas pārbaudes spēlē pārliecinošu uzvaru ar 4:1 svinēja zaļi-baltie.

FK Metta/Latvijas Universitāte – FK Progress/AFA Olaine

Ceturtdien, 16.novembrī, plkst. 19.00

Olaines Stadions