Paldies, Gati!

Miks Vilkaplāters
Ievietots 07.02.18.

Klubs informē, ka šosezon klubā nepaliks viens no komandas balstiem – ilggadējais Meistarkomandas kapteinis Gatis Kalniņš.

FK Metta/Latvijas Universitāte informē, ka šajā sezonā komandas rindās vairs nebūs redzams viens no komandas balstiem, pieredzējušais komandas kapteinis, ilggadējais uzbrukuma līderis Gatis Kalniņš. Gatis Meistarkomandu pārstāvēja jau no pirmās sezonas Virslīgā, 2012.gada, un ieskaitot Latvijas Kausu un Pārspēles, aizvadījis 170 spēles un guvis 29 vārtus.

Paldies Tev par lojalitāti, pieredzi, pozitīvām emocijām un kopīgiem mirkļiem no 2012.gada! Esam priecīgi par kopā būšanu un novēlam veiksmi arī turpmāk! Mūžam Zaļi-baltais!

FK Metta ir klubs, kur esmu pavadījis ievērojamu daļu savas futbolista gaitas. Es esmu bijis daļa no kluba kopš tā pievienošanās Virslīgai. Soli pa solim kopā esam gājuši uz priekšu un neapšaubāmi kļuvuši spēcīgāki. Process un ikdienas ritms, ko dod futbols, man ir ļoti liels motivators attīstīties arī personīgi, tas iedvesmo un spēj sniegt piepildījumu. To visu šos gadus, ko pavadīju komandā, man ir devusi METTA, esmu kļuvis spēcīgāks, smēlies enerğiju no gados jaunajiem komandas biedriem un centies palīdzēt arī viņiem kļūt spēcīgākiem. Esmu piedzīvojis, kad spēlētāji man blakus ir sasnieguši izlases līmeni, un tas dod lielu gandarījumu. Esot Mettas rindās guvu savus 100. vārtus Virslīgā, kas neapšaubāmi paliks atmiņā. Paldies kluba vadībai un treneriem par ieguldīto darbu un novēlu turpināt attīstīsties un sasniegt jaunas virsotnes!Gatis KalniņšIlggadējais FK Metta/Latvijas Univesitāte uzbrucējs