Otro spēļu apli iesāksim mājās pret FK Ventspils

Miks Vilkaplāters
Ievietots 12.05.17.

Savu astoto spēli SynotTip Virslīgas čempionātā aizvadīs FK Metta/Latvijas Universitāte komanda.

FK Metta/Latvijas Universitāte
1 - 1
FK Ventspils

Sestdien, 13.maijā, Hanzas vidusskolas laukumā savu astotās kārtas spēli Virslīgas sezonā aizvadīs FK Metta/Latvijas Universitāte komanda, otrā spēļu apļa ietvaros uzņemot viesus no Kurzemes – FK Ventspils. Komandām šī būs otrā savstarpējā spēle čempionātā – pirmajā reizē, sezonas atklāšanas cīņā uzvaru ar rezultātu 2:0 svinēja ventspilnieki.

SynotTip Virslīgas čempionātā pēc pirmā spēļu apļa turnīra tabula ir salīdzinoši blīva. Pirms gaidāmās spēles FK Metta/LU ieņem 6.vietu ar septiņiem izcīnītajiem punktiem, kamēr FK Ventspils ar 12 punktiem atrodas ceturtajā pozīcijā.

Pilna ieejas maksa uz FK Metta/LU spēli joprojām būs 4 eiro, pensionāriem 1 eiro, bet cilvēkiem ar invaliditāti un pirmsskolas vecuma bērniem ieeja būs bezmaksas, kā arī METTAs lojalitātes programmas biedra kartes īpašniekiem biļetes cena būs 2 eiro. Kā ierasts puslaikā sagaidāms tradicionālais Pica LuLū konkurss, bet papildus futbolam gardu maltīti piedāvās B Burgers.

Tāpat, apmeklējot šo spēli, ar biedra karti vai ieejas biļeti būs iespējams piedalīties izlozē, kurā tiks izlozēti trīs jaunie FK Metta/Latvijas Universitāte spēļu krekli! 

Nāc un atbalsti Meistarkomandu klātienē!

FK Metta/Latvijas Universitāte – FK Ventspils

Hanzas vidusskolas laukums, Rīga

Sestdiena, 13.maijs, plkst. 17:00