Ņikita Kovaļčuks: "Mums ir lieliska komanda un spēlētājas!"

Ievietots 31.05.22.

Sesto spēli Sieviešu futbola līgas čempionātā aizvadījusi FS Metta komanda.

FK Auda
0 - 1

Otrdien, 31. maijā, sesto spēli Sieviešu futbola līgā aizvadījusi FS Metta komanda, viesojoties pie FK Auda.

Pirmajā puslaikā neviena no komandām ar vārtu guvumu neizcēlās, pārtraukumā dodoties pie bezvārtu neizšķirta.

Otrā puslaika sākumā vārtus guva Katrīna Daņilova, kas nodrošināja minimālu uzvaru zaļi-baltajām.

Pirmo apli noslēdzam ar 1:0 uzvaru viesos.

Pēc aizvadītās spēles piedāvājam mūsu Sieviešu Meistarkomandas galvenā trenera Ņikitas Kovaļčuka komentāru:

Zinājām, ka šeit ir īsāks laukums un ka pretinieces spēlē zemāk aizsardzībā, tāpēc mums bija jābūt ātrākām darbībām ar bumbu. Tomēr pirmajā puslaikā pretinices spēlēja ar augstāku aizsardzības līniju, un mums nācās spēlēt vienkāršāk, meklēt iespējas aiz pretinieču galvām. Pēc tam sākām arvien vairāk izveidot momentus, kas deva arī rezultātu. Kāpēc tik maz momenti pirmajā puslaikā? Visu cieņu pretiniekam, kas spēlēja labi. Visi no mums sagaida uzbrūkošu futbolu, momentus un vārtus, un mums tiešām ir nepieciešams šo aspektu uzlabot. Tomēr pretinieču aizsardzība bija ļoti kompakta, prasmīga divcīņās, savāca otrās bumbas, kas izjauca arī mūsu plānus. Taču mēs adaptējāmies un izveidojām jaunas situācijas, kļuvām labāki. Spēles laikā bija 3-4 reizes, kur mums bija jāuzsit pa vārtiem, ne tikai jākontrolē bumba - mums ir jāuzlabo koncentrēšanās spējas pēdējā laukuma trešdaļā. Mums ir lieliska komanda un spēlētājas, bet mums ir jāuzlabo pārliecība un rezultativitāte!Ņikita KovaļčuksFS Metta sieviešu komandas galvenais treneris