Ņikita Ivanovs pirms gaidāmās spēles ar Riga FC

Miks Vilkaplāters
Ievietots 13.10.17.

Kārtējo spēli SynotTip Virslīgas čempionātā aizvadīs FK Metta/Latvijas Universitāte komanda.

Sestdien FK Metta/LU komanda aizvadīs 25.kārtas spēli SynotTip Virslīgas čempionātā, savā pēdējā mājas spēlē čempionātā Hanzas vidusskolas laukumā uzņemot Riga FC.

Pirms gaidāmās spēles aprunājāmies ar FK Metta/LU uzbrucēju Ņikitu Ivanovu, kurš šosezon kopumā Meistarkomandas rindās aizvadījis 19 spēles, vienpadsmit no tām devies komandas sākumsastāvā, gūstot vienus vārtus.

Pirmsspēles intervija ar Ņikitu Ivanovu:

Pārstāvot Latvijas U-21 izlasi, devies laukumā divās spēlē pret spēcīgiem pretiniekiem, Nīderlandi un Skotiju, kā vērtē iespēju attīstīties šādās spēlēs? 

Tā ir lieliska iespēja aizvadīt šādas spēles – spēcīgi pretspēlētāji, augsts spēles temps. Nīderlandē piedzīvotā futbola atmosfēra vispār ir tas, kāpēc mēs spēlējam futbolu – cīnīties tādos stadionos un tāda līmeņa spēlēs. Šādās spēlēs attīstīties var ļoti labi, un tā ir ļoti laba un vērtīga pieredze.

Noslēgusies izlašu pauze, jāpārslēdzas atpakaļ uz Virslīgas čempionātu, kā ir ar nogurumu?

Es domāju, ka tagad viss ir kārtībā, jo otrajā spēlē nospēlēju pavisam nedaudz, laukumā nācu uz maiņu pašās spēles beigās, tāpēc, kad atbraucu no izlases, jau nākamajā dienā biju gatavs trenēties uz pilnu slodzi un tagad esmu pilnībā gatavs spēlei pret Riga FC.

Rītdien gaidāma spēle pret Riga FC, kam jāpievērš īpaša uzmanība šajā spēlē un no kā jāuzmanās? 

Riga FC ir laba komandai, kurai ir spēcīgi spēlētāji katrā pozīcijā, pēdējā laikā viņi labi spēlē uzbrukumā un individuāli daudz vārtus sasitis Vaščuks, tāpēc jābūt uzmanīgiem aizsardzībā un jāspēlē pašiem sava spēle.

Šajā spēlē nevarēs palīdzēt komandas kapteinis Gatis Kalniņš, vai viņa iztrūkums būs jūtams?

Protams, tas ir liels zaudējums, komandā mums ir maz tādu pieredzējušo spēlētāju. Gatim ir milzīga pieredze, viņš mums ir ļoti nozīmīgs, un viņa atrašanās laukumā dod papildus pārliecību. Bet tāpat mums komandā ir ļoti labi spēlētāji, un mēs cīnīsimies tikai par uzvaru šajā spēlē!

Divas reizes ar Riga FC spēlējām neizšķirti, trešajā piedzīvojām zaudējumu, bet momentu bija daudz – šoreiz ejam pēc uzvaras?

Protams, mūs apmierinās tikai uzvara!

Čempionātā atlikušas trīs spēles, kāds ir mērķis atlikušajām cīņām?

Trīs spēles – trīs uzvaras, nekas cits!

Ja nav noslēpums, vai sezonas izskaņai Tev ir kāds personīgais mērķis gūto vārtu vai rezultatīvo piespēļu ziņā?

Personīgais mērķis ir, taču labāk paturēšu to pie sevis.

Rītdien aizvadīsim pēdējo mājas spēli šī gada SynoTip Virslīgas čempionātā, ko Tu vari novēlēt mūsu līdzjutējiem?

Novēlu līdzjutējiem labu un aizraujošu spēli, un es apsolu, ka mēs darīsim visu, lai mēs uzvarētu šo spēli un lai gan mums, gan līdzjutējiem būtu lielisks garastāvoklis pēc šīs spēles!