Meistarkomandas skaitļi 2016.gada sezonā

Miks Vilkaplāters
Ievietots 20.11.16.

Sezona ir noslēgusies, un ir pienācis laiks iepazīties ar FS METTA/Latvijas Universitāte skaitļiem un statistiku.

Kamēr sezona rit pilnā sparā, ar spēlētāju individuālo statistiku iepazīties nav laika, tāpēc ik gadu pēc sezonas atskatāmies uz to, kurš spēlējis visvairāk, kurš bijis rezultatīvākais un kuram vajadzētu kļūt disciplinētākam.

FS METTA/Latvijas Universitāte Meistarkomanda šogad aizvadīja 32 oficiālās spēles – 28 SynotTip Virslīgas čempionātā, 2 Latvijas Kausa izcīņā un 2 pārspēlēs par vietu Virslīgā-, izcīnot 10 uzvaras (8 virslīgas čempionātā, 1 pārspēlēs, 1 Latvijas kausa izcīņā), 7 reizes spēlējot neizšķirti, un piedzīvojot 15 zaudējumus. Kopējā vārtu attiecība šajās 32 spēlēs ir 36 gūti un 50 ielaisti vārti.

Konkrēti vērtējot SynotTip Virslīgas čempionātu, mettieši aizvadīja savu labāko sezonu valsts augstākā līmeņa čempionātā, pārspējot 2012.gadā iespēto. Šosezon Meistarkomanda izcīnīja 30 punktus un 8 uzvaras (2012.gadā 29 punkti un 7 uzvaras), tomēr joprojām nepārspēti ir 2012.gada sezonā gūtie 39 vārti (šogad Virslīgā FS METTA/LU komanda guva 32 vārtus), taču tajā sezonā tika aizvadītas 36 spēles, salīdzinājumā ar 28 spēlēm šajā sezonā.

Kopumā iespēja apliecināt sevi Meistarkomandas rindās tika dota 29 spēlētājiem. Visvairāk laika no visiem laukumā pavadīja centra aizsargs Abrahams Ašrifī, kurš, kopš pievienošanās komandai marta beigās, laukumā devies visās turpmākajās 28 cīņās, tikai vienā no tām neaizvadot visas 90 minūtes. Kopumā virs 2000 minūtēm laukumā pavadījuši 7 spēlētāji.

Rezultatīvāko spēlētāju sarakstā pirmais ar 8 precīziem raidījumiem Roberts Uldriķis (6 no tiem SynotTip Virslīgas čempionātā), tālāk ar 5 sekojot Gatim Kalniņam (visi 5 gūti Virslīgā) un Adamu Abdullahi (vieni no tiem LK ietvaros). Visvairāk – 6 rezultatīvas piespēles izdarījis Dāvis Indrāns (5 Virslīgā un 1 pārspēlēs).

Visvairāk brīdinājumus komandas rindās saņēma Eduards Emsis – kopumā 12, bet sezonas laikā noraidījumus saņēma 4 spēlētāji, katram no tiem noraidoties reizi.

stati