Meistarkomandas pirmssezonas pārbaudes spēles

Miks Vilkaplāters
Ievietots 08.01.19.

Gatavošanās posmu 2019.gada Virslīgas čempionāta sezonai uzsākusi FK Metta/LU komanda.

Jau iepriekš minējām par Meistarkomandas uzsākto gatavošanos gaidāmajai sezonai. FK Metta/Latvijas Universitāte gatavošanās posmā aizvadīs arī vairākas pārbaudes spēles pret Lietuvas un Igaunijas augstākās līgas klubiem.

To starpā ir arī trīs Lietuvas Top 4 komandas – čempione FK Sūduva, vicečempione FK Žalgiris un 4.vietas ieguvēja FK Trakai. Pirmo spēli mettieši aizvadīs tieši pret leišu čempioni FK Sūduva, kas norisināsies 21.janvārī Lietuvas pilsētā Marijampolē.

Tāpat zaļi-baltie pirmssezonas sagatavošanās ciklā tiksies ar Igaunijas Meistarlīgas klubiem FC Kuressaare un FC Nomme Kalju, kas aizvadītajā sezonā kļuva par valsts čempioniem, un pirms paša sezonas sākuma mettieši uzņems FC Tartu Santos.

Ar pilnu spēļu kalendāru var iepazīties ŠEIT

Janvāra mēnesī trīs galvenie akcenti, uzsvari ir: futbola iemaņu atsvaidzināšana pēc ziemas pārtraukuma, funkcionālā stāvokļa uzlabošana un testēšana, lai saprastu, kādā stāvoklī esam. Šobrīd treniņprocesā arī ir limitēts fiziskais kontakts un divcīņas, lai mazinātu savainojumu risku. Pēc starpsezonas svarīga ir arī iekšējās komunikācijas un sadarbības veicināšana, lai pēc pārtraukuma atkal varam kopīgi sasniegt izvirzītos mērķus sezonai!Jānis SkābardisFiziskās sagatavotības treneris