Meistarkomanda viesosies pie čempionāta līdervienības

Ievietots 15.05.19.

Kārtējo spēli jaunajā sezonā aizvadīs mūsu Meistarkomanda.

FK RFS
2 - 2

Piektdien, 17. maijā, savu 13. kārtas spēli Optibet Virslīgas čempionātā aizvadīs FK Metta komanda, kas Arkādijas stadionā viesosies pie čempionāta līdervienības FK RFS.

Abas komandas tikās 4. kārtas spēlē, kad laukumā aizraujošā cīņā tomēr FK RFS pēdējā minūtē izrāva uzvaru ar 2:1. Jāpiebilst, ka pēdējās 20 minūtes mettieši spēlēja mazākumā.

Otrā apļa pirmajās trīs spēlēs FK Metta spēles izskaņā piedzīvoja zaudējumus 0:1 un 1:2 pret BFC Daugavpils un Riga FC, kā arī pēdējā minūtē izrāva uzvaru pret FK Ventspils ar 2:1.

FK RFS tikmēr pirmajās trīs kārtās vārtus nav guvusi un trīs reizes spēlēja neizšķirti 0:0 pret FK Liepāja, Spartaks Jūrmala un FK Jelgava komandām.

Turnīra tabulā FK Metta ieņem 8. vietu ar 9 izcīnītajiem punktiem, kamēr FK RFS ir pirmajā pozīcijā ar 24 punktiem.

Nāc un atbalsti mūsu Meistarkomandu klātienē!