Meistarkomanda dramatiskā spēlē pārspēj FK Ventspils

Kārtējo spēli Virslīgas čempionātā aizvadījusi FS METTA/LU komanda.

FK Metta/Latvijas Universitāte
2 - 1
FK Ventspils

Sestdien, SynotTip Virslīgas čempionāta 27.kārtas spēli aizvadīja FS METTA/Latvijas Universitāte komanda, savā Hanzas vidusskolas laukumā uzņemot spēcīgo FK Ventspils komandu.

Spēli ļoti aktīvi un pozitīvā nozīmē agresīvi sāka mettieši, presingojot FK Ventspils futbolistus un neļaujot tiem atrast brīvas zonas, turklāt paši diezgan enerģiski devās uzbrukumos, kas 15.minūtē vainagojās ar gūtajiem vārtiem – pēc labas komandas saspēles bumba nonāca flangā pie Rendija Šibasa, kurš raidīja to gar vārtiem, un Roberts Uldriķis, veiksmīgi izkārtojot sev pozīciju, panāca 1:0.

Arī puslaika turpinājumā FS METTA/LU komanda turpināja rādīt ļoti kvalitatīvu un atzīstamu sniegumu, radot arvien jaunas galvassāpēs spēcīgajai FK Ventspils komandai. Un puslaika noslēgumā to izdevās realizēt arī uz tablo – Edgars Vardanjans atbruņoja pretspēlētāju pie pretinieku soda laukuma un zibenīgi pagriezienā teicami raidīja bumbu augšējā vārtu stūrī, panākot jau 2:0 savas komandas labā.

Otrajā puslaikā FK Ventspils futbolisti aktivizējās un meklēja iespējas rezultāta izlīdzinājumam. Puslaika sākumā Ģirtam Karlsonam bija iespēja sist no pašas vārtu priekšas, taču Dāvis Ošs glāba. Tomēr 60. minūtē Karlsons izmantoja savu trumpi, un pēc partnera centrējuma ar galvu raidīja bumbu vārtos, samazinot rezultāta starpību līdz minimumam.

Mirkli vēlāk ventspilniekiem par labu tika piešķirts 11 metru soda sitiens, taču viesu spēlētāja izpildīto pendeli lieliski atvairīja Dāvis Ošs, glābjot komandu no vārtu zaudējuma. FK Ventspils puslaika beigās spieda, kamēr mettieši veidoja ātrus pretuzbrukumus, taču rezultāts spēlē vairs nemainījās, un FS METTA/LU komanda svinēja savu pirmo uzvaru pret FK Ventspils Virslīgas ietvaros.

FS METTA/Latvijas Universitāte – FK Ventspils 2:1 (2:0)