Lielais futbola vakars Daugavas stadionā: FK Metta/Latvijas Universitāte uzņems Riga FC

Miks Vilkaplāters
Ievietots 09.08.18.

Svētdien kārtējo spēli SynotTip Virslīgas čempionātā aizvadīs FK Metta/LU komanda.

FK Metta/Latvijas Universitāte
0 - 2
Riga FC

Nāc un atbalsti savu komandu mājas spēlē Daugavas stadionā!

Svētdien, 12.augustā, Rīgas leģendārajā stadionā “Daugava” savu kārtējo spēli 2018.gada SynotTip Virslīgas čempionātā aizvadīs FK Metta/Latvijas Universitāte komanda, mājās uzņemot citu Rīgas klubu – Riga FC. 

Augusta mēnesi mettieši iesākuši veiksmīgi, pirmo reizi kluba vēsturē sasniedzot Latvijas Kausa pusfinālu, trillerī pārspējot BFC Daugavpils/FK Progress ar 4:3. Pēdējās divās spēlēs Meistarkomanda ir guvusi 6 vārtus, spēlējot ļoti rezultatīvi, tapēc vēlamies arī lieliskā noskaņojumā piepildīt mājas stadionu ar 3 punktiem!

Šosezon FK Metta/LU un Riga FC komandas ir aizvadījušas divas savstarpējās spēles – abās reizēs komandām spēlējot līdzīgā cīņā, tomēr pārāki ar 1:0 bija pretinieki. Šoreiz centīsimies to nepieļaut un dosimies cīņā par uzvaru savu līdzjutēju priekšā! Laukumā redzētais neatstās nevienu vienaldzīgo! Nenokavē lielo futbolu Daugavas stadionā!

Stadionā Tevi sagaidīs arī ierastais Pica LuLu konkurss, kā arī līdzjutējiem būs iespēja tikt pie alus no “Labietis”, atsvēdzinoša un garda saldējuma no “Skrīveru saldējums”, kā arī pieejama būs kafija un Ciemakukuļa konditorija.

Gaidāmo spēli varēs redzēt Best4Sport TV kanālā, kā arī vietnē Shortcut. Tāpat tiks nodrošināta teksta tiešraide FS Metta twitter kontā.

Nestāvi rindā – iegādājies internetā un nāc uz spēli jau ar biļeti ŠEIT.
Biedra kartei piesakies ŠEIT.

Aicinām visus zaļi-baltos uz spēli klātienē, lai kopīgi atbalstītu savu komandu!

FK Metta/Latvijas Universitāte – Riga FC

Daugavas stadions, Rīga

Svētdiena, 12.augusts, plkst. 19:00