Krists Kristers Gulbis pirms gaidāmās spēles ar FK Liepāja/Mogo

Miks Vilkaplāters
Ievietots 04.11.17.

Pēdējo spēli šī gada SynotTip Virslīgas čempionātā aizvadīs FK Metta/Latvijas Universitāte komanda.

Sestdien FK Metta/LU komanda aizvadīs noslēdzošās 28.kārtas spēli SynotTip Virslīgas čempionātā, Liepājas stadionā “Daugava” tiekoties ar vietējo FK Liepāja/Mogo.

Pirms gaidāmās spēles aprunājāmies ar FK Metta/LU aizsargu Kristu Kristeru Gulbi, kurš komandai pievienojās sezonas otrajā pusē, savainojuma dēļ gan aizvadot vien 2 spēles, vienu no tām sākot Meistarkomandas sākumsastāvā.

Pirmsspēles intervija ar Kristu Kristeru Gulbi:

Pēc savainojuma izārstēšanas atgriezies uz Virslīgas čempionāta pēdējo spēli un esi atgriezies arī Latvijas U-21 sastāvā, kādas sajūtas? 

Sajūtas ir fantastiskas, nebiju gaidījis, ka tik ātri varēšu atveseļoties. Principā ārsts teica, ka būs jāizlaiž divi mēneši, kas varētu būt apmēram tagad, taču es jau varu doties laukumā. Prieks, ka atkal varu iesaistīties Virslīgas spēlēs un ka esmu iekļauts Latvijas U-21 izlases kandidātos – emocijas ir ļoti patīkamas!

Savainojuma dēļ nācās izlaist vairākas spēles, kas tas bija par savainojumu un kā ir šobrīd?

Sanāca, ka nokritu treniņā un kaut kā neveiksmīgi pagriezu elkoni, un bija kaut kāds plīsums elkoņa kaulā, precīzi nepateikšu, bet ieplaisāja tik pat kā būtu lūzums. Par sāpēm runājot, no ārsta sapratu, ka vēl kādu mēnesi pasāpēs, bet jāpierod pie tā ir, ja es vēl gribu spēlēt šosezon.

Ņemot vērā, ka savainojums ir specifisks un esi daudz izlaidis, kā šobrīd ir ar fizisko sagatavotību?

Pie fiziskās sagatavotības daudz strādāju ar Jāni Skābardi. Sākotnēji aptuveni nedēļu nācās izlaist vispār bez treniņiem, bet nedēļu vēlāk jau sāku darboties ar Jāni trenažieru zālē, vairāk gan braucu ar velo. Tomēr jau pēc mēneša sākum intensīvi strādāt ar gumijām, lai ātrāk atgūtu rokai to mobilitāti, lai varu darīt visu kā agrāk.

Nevar nepieminēt to, ka FK Liepāja ir Tava dzimtā komanda, vai tas šo spēli padara īpašāku, tai ir cita nokrāsa?

Nokrāsa būs citādāka, protams, gribēšu sevi parādīt no labākās puses, jo Liepājā jutos mazliet nenovērtēts. Gribu pierādīt, ka viņi ir kļūdījušies un mēģināšu parādīt savu labāko spēli – tā ir papildus motivācija

Turpinot par spēli ar FK Liepāja/Mogo, kam, Tavuprāt, jāpievērš uzmanība šajā spēlē? 

Noteikti tā būt disciplīna un pašatdeve, tas būs pats svarīgākais, jo laukums būs smags, spēlēsim uz dabīgā zālāja – Liepājā līst, tāpat kā visur citur Latvijā, tāpēc laukums būs smags. Tādēļ liela nozīme būs disciplīnai un pašatdevei.

Skaidrs, ka jau ir sezonas beigas, taču vēl ir jāaizvada 3 spēles, kāds šobrīd ir noskaņojums komandā pirms atlikušajām cīņām? 

Es pat teiktu, ka komandā nevar just, ka ir sezonas beigas – treniņi ir intensīvi, labi strādājam tajos, un esam gaavi aizvadīt visas atlikušās spēles uz savu maksimumu.

Noslēgumā tāds nenopietns jautājums – jāspēlē dzimtajā pilsētā pret savu dzimto komandu, tomēr esi Liepājas futbola audzēknis, vai nebūs spiediens no vietējiem līdzjutējiem?

Es domāju, ka nē. Protams, ģimene būs atnākusi, vectēvs, bet viņi ir manā pusē un tagad ir METTAs krāsās, un mani pilnībā atbalsta šajā klubā!