Jau divpadsmito reizi tiekamies tradicionālajā METTAs gada noslēguma pasākumā

Miks Vilkaplāters
Ievietots 01.12.17.

Nedēļas nogalē Latvijas Universitātes Lielajā aulā norisināsies METTAs gada noslēguma pasākums.

Latvijas futbola sezona ir noslēgusies, tuvojas arī gada beigas un tas nozīmē, ka mūs gaida ģimeniski brīži un kopā pavadīti notikumi. Viens no mūsu visgaidītākajiem gada notikumiem ir Futbola skolas Metta gada noslēguma pasākums, kurā satiekas visi mettieši – gan jaunie futbolisti, gan mūsu Meistarkomanda, ģimenes, draugi, līdzjutēji un atbalstītāji.

Īpaši jāatzīmē, ka šis pasākums notiks jau divpadsmito gadu pēc kārtas, kļūstot par spēcīgu tradīciju. Tāpat jāpiebilst, ka simbolisko desmito reizi tas norisināsies Latvijas Universitātes Lielajā aulā! Pasākumā kopīgi atskatīsimies uz šī gada laikā piedzīvoto un paveikto – uz sasniegumiem, piedzīvojumiem, veiksmēm un neveiksmēm, jo arī tās norūda un veido mūs stiprākus.

Kā jau allaž būs iespēja iemūžināt mirkļus foto salonā, bet pasākuma oficiālajā daļā tiks apbalvoti Paraugfutbolisti un jaunatnes komandas, sveikta METTAs Gada ģimene, Gada treneris un, protams, Gada futbolists. Pasākuma gaitā tiks teikts paldies arī visiem atbalstītājiem un īpašajiem palīgiem. Protams, netrūks arī dažādu iedvesmojošu muzikālo priekšnesumu.

Pasākuma tēma: “Esi sapņotājs, sapņi piepildās!“, bet emocijas sociālajos tīklos varēs atzīmēt ar #mettasvin.

Neoficiālā daļa, kā ierasts, būs lielisks brīdis, kurā lieliskā un nepiespiestā atmosfērā laiku pavadīsim visi kopā – ģimenes, treneri, draugi un futbolisti. Tāpat mazajiem ziķeriem būs teicama iespēja iztrakoties disenītē.

METTAs gada noslēguma pasākums

Svētdien, 3.decembrī, plkst. 15.00 (no 14.00 darbosies Foto salons)

Latvijas Universitātes Lielajā aulā,

Raiņa bulvārī 19