Izlašu pārtraukumā FK Metta/Latvijas Universitāte komanda dodas ar svarīgu uzvaru

Ievietots 01.09.18.

Kārtējo spēli Virslīgas čempionātā aizvadījusi FK Metta/LU komanda.

FK Metta/Latvijas Universitāte
3 - 0
FK Jelgava

Sestdien, 1.septembrī, Daugavas stadionā savu 20.kārtas spēli SynotTip Virslīgas čempionāta sezonā aizvadījusi FK Metta/Latvijas Universitāte komanda, savā laukumā uzņemot tuvākos konkurentus turnīra tabulā – FK Jelgava.

Spēles pirmo puslaiku aktīvāk iesāka FK Metta/Latvijas Universitāte futbolisti, vairāk kontrolējot bumbu. Komandas sākumā apmainījās ar standartsituācijām, tomēr pēc tām nekas bīstams neizveidojās. 14.minūtē pirmais bīstamais moments norisinājās pie mājinieku vārtiem, taču Dāvis Ošs komandu glāba pēc sitiena no tuvas distances.

Turpinājumā bija redzama bezkompromisa cīņa par katru laukuma centimetru, toties bez izteiktiem momentiem. Tomēr 29.minūtē rezultāts tika atklāts, kad vienā no uzbrukumiem vārtu priekšā veiksmīgākais izrādījās Van Dave Harmon, izvirzot mettiešus vadībā – 1:0! Mirkli vēlāk labs sitiens uzreiz no gaisa padevās Ivanovam, taču viesu vārtsargs bumbu tvēra. Puslaika izskaņā zaļi-baltie savērpa virpuli pie jelgavnieku vārtiem, Abbas sita spēcīgi, tomēr atkal vietā bija FK Jelgava vārtsargs.

Otro puslaiku aktīvāk iesāka viesi, tomēr ātri mettieši spiedienu noslāpēja un pārsvaru dubultoja. Kristaps Liepa nopelnīja soda sitienu tuvu vārtiem, un Vladislavs Fjodorovs precīzi trāpīja tuvajā stūrī – 2:0! Ilgi nebija jāgaida arī līdz trešajiem vārtiem – izcila Seribas piespēle un 61.minūtē 3:0 panāca Ņikita Ivanovs! Mirkli vēlāk no soda laukuma robežām izdevās vēlviens sitiens, tomēr tas lidoja nedaudz pāri.

Tuvāk spēles beigām jelgavnieki aktīvak devās uz priekšu un vienā no epizodēm teicamu reakciju nodemonstrēja Dāvis Ošs, glābjot savu komandu. Kopumā jāsaka, ka mettieši demonstrēja teicamu sniegumu laukumā, un nekas vairs nevarēja ietekmēt rezultātu uz tablo. Iespējas vēl bija abām komandām, tomēr spēle noslēdzas no svarīgu un pārliecinošu sauso mettiešu uzvaru!