Intervija ar Vladislavu Fjodorovu pirms gaidāmās spēles ar FK RFS

Miks Vilkaplāters
Ievietots 06.08.17.

Pirmdien savu 17.kārtas spēli 2017.gada SynotTip Virslīgas čempionātā aizvadīs FK Metta/Latvijas Universitāte komanda.

7.augustā Meistarkomanda aizvadīs savu 17.kārtas spēli Virslīgas čempionāta sezonā, Arkādijas stadionā tiekoties ar citu Rīgas komandu FK RFS, kas turnīra tabulā atrodas tieši virs mettiešiem.

Pirms gaidāmās spēles aprunājāmies ar FK Metta/LU uzbrucēju Vladislavu Fjodorovu, kurš šosezon devies laukumā visās 16 spēlēs (visas sākumsastāvā), gūstot arī divus vārtus un izdarot divas rezultatīvas piespēles.

Pirmsspēles intervija ar Vladislavu Fjodorovu:

Iepriekšējā spēlē diemžēl piedzīvojām zaudējumu, kādi ir Tavi iespaidi pēc spēles ar Spartaks Jūrmala?

Spēlē pret Spartaku neparādījām savu spēli un ielaidām nevajadzīgus vārtus, kā arī paši nevarējām iesist. Tādēļ arī zaudējām spēli.

Jau pirmdien nākamā spēle Virslīgā pret FK RFS, kāds noskaņojums komandā pirms gaidāmās spēles?

Diemžēl mums ir ļoti daudz traumētu spēlētāju, tāpēc nav tik plašs sastāvs. Bet tā gatavojamies kaujinieciski kā uz katru spēli: vajadzīga uzvara – ar tādām labām komandām vienmēr gribas spēlēt un paņemt trīs punktus!

Šonedēļ treniņus aizvadījāt Upesciemā, pastāsti, kāda bijusi treniņu nedēļa!

Gatavojāmies līdzīgā režīmā kā uz katru spēli – pirmdien bija divi treniņi, otrdien mums bija kondīcijas treniņš, labi pastrādājām, pēc tam trešdien arī bija tāds pagrūts treniņš. Tālāk jau vairāk bija taktiskie treniņi, īpaši gatavojoties šai spēlei un pretiniekam, un svētdien, protams, pirmsspēles treniņš.

Kam, Tavuprāt, jāpievērš īpaša uzmanība spēlē pret FK RFS?

Mums jāspēlē ciešāk un kompaktāk, nevar dot viņiem pacelt galvu nevienā no zonām. FK RFS kapteinis Igors Kozlovs var iedot ļoti labu piespēli, tāpēc ar viņu jāspēlē īpaši cieši. Tāpat nedrīkst ļaut ieskrieties malējiem spēlētājiem, kas ir ātri un tehniski gan aizsargi, gan uzbrucēji. Protams, arī Roberts Uldriķis var atrast savu momentu. Atkārtošos – ar pretinieku jāspēlē cieši un ar 100% atdevi.

Pēdējās divās kārtās nav izdevies gūt vārtus, kas ir pietrūcis šajās spēlēs?

Grūti pateikt, mēs arī komandas iekšienē runājām, kāpēc nav vārtu trešā apļa 2. un 3. spēļu kārtā. Varbūt kaut kur nepaveicās, bet es domāju, ka ar to tiksim galā, jo momenti ir, atliek tos tikai realizēt. Svarīgākais ir tas, ka momenti ir, vajag tikai sist iekšā!

Pats šosezon laukumā esi devies visās 16 spēlēs, kā arī guvis 2 vārtus un atdevis 2 rezultatīvas piespēles. Kā vērtē savu līdzšinējo sniegumu?

Es uzskatu, ka man vēl ir daudz jāstrādā un ceru, ka līdz sezonas beigām papildināšu savu kontu gan gūto vārtu, gan rezultatīvo piespēļu ailē. Manuprāt, es varu izdarīt vēl vairāk un labāk!

Virslīgas sezonā tuvojas izšķirošās cīņas, pavisam drīz arī Latvijas U-21 izlases cikla spēles, kādi ir Tavi mērķi turpmākajai sezonai?

Sezonas turpinājumā jākrāj punkti – jācenšas uzvarēt katrā spēlē vai vismaz jāizcīna neizšķirts. Tāpat nedrīkst atkāpties no savas spēles, jo sezonas pirmajā pusē aizvadījām tiešām labas spēles. Jāspēlē sava spēle, jārāda savas labākās kvalitātes un jāgūst vārti. Personīgi – būt rezultatīvākam un kļūt par vienu no komandas līderiem gan FK Metta/LU, gan Latvijas U-21 izlases sastāvā.