Intervija ar Dāvi Sandi Strodu pirms gaidāmās spēles ar Spartaks Jūrmala

Miks Vilkaplāters
Ievietots 19.05.17.

Svētdien devīto spēli 2017.gada SynotTip Virslīgas čempionātā aizvadīs FK Metta/Latvijas Universitāte komanda.

Svētdien Meistarkomanda aizvadīs jau savu devīto spēli Virslīgas čempionāta jaunajā sezonā, Slokas stadionā tiekoties ar vietējo Spartaks Jūrmala, kas ir šī brīža čempione un turnīra līdervienība.

Pirms gaidāmās spēles aprunājāmies ar FK Metta/LU aizsargu Dāvi Sandi Strodu, kurš pēc martā gūtā savainojuma aizvadītajā spēlē pret FK Ventspils atgriezās pirmās komandas sastāvā un aizvadīja visas 90 minūtes.

Pirmsspēles intervija ar Dāvi Sandi Strodu:

Aizvadītajā spēlē cīnījāmies neizšķirti, kāds ir Tavs komentārs pēc aizvadītās spēles ar FK Ventspils?

Tā bija laba spēle, žēl, ka neizcīnījām uzvaru, bija momenti, lai to arī izdarītu. Bet neko darīt, ir neizšķirts, kurš laikam bija godīgs iznākums, un šobrīd koncentrējamies tikai spēlei ar Spartaks Jūrmala.

Pēc martā gūtā savainojuma iepriekšējā spēlē atgriezies laukumā pirmās komandas sastāvā, pastāsti, kas īsti notika, kāpēc nācās tik ilgu laiku izlaist?

Kājas aizmugurējam muskulim, šķiet, bija šķiedru plīsums, un sākumā bija teikts, ka būs jāizlaiž trīs nedēļas. Atsāku trenēties nedaudz ātrāk, un sāka sāpēt tas pats muskulis citā vietā un nācās izlaist vēl kādu laiciņu.

Kā ir šobrīd, vai joprojām ir jūtamas nelielas sāpes vai tomēr viss ir kārtībā?

Šobrīd ar veselību, paldies Dievam, viss ir kārtībā, un traumas palikušas pagātnē.

Pret FK Ventspils aizvadīji visas 90 minūtes, kādā līmenī pēc savainojuma izārstēšanas ir Tava fiziskā sagatavotība?

Protams, bija nedaudz grūtāk, taču sezonai biju sagatavojies labi, treniņos bija ielikta laba fiziskā bāze, tāpēc nejutu varbūt tik lielu atšķirību, ka būtu kaut ko iekavējis. Protams, pēc savainojuma 90 minūtes aizvadīt nebija viegli, taču uzskatu, ka mana fiziskā kondīcija šobrīd ir labā līmenī.

Pēc vairākām mājas spēlēm atkal dodamies izbraukumā, turklāt šoreiz būs jāspēlē uz dabīgā zāliena. Kā Tu raugies uz šādām pārmaiņām?

Pirms atgriešanās pirmās komandas sastāvā, paspēju aizvadīt spēli Virslīgas Dublieru čempionātā Liepājā, uz dabīgā zāliena, tāpēc pierast nebūs tik grūti, jo pavisam nesen ir spēlēts. Salīdzinājumā ar mākslīgo segumu varbūt būs nedaudz citādi, taču uzskatu, ka būtiskas izmaiņas nebūs – pats futbols no tā nemainās.

Svētdien spēlējam pret čempionāta līdervienību, kam jāpievērš uzmanība šajā spēlē?

Protams, jāspēlē pašiem sava spēle, jābūt disciplinētiem un vienotiem kā komandai. Tāpat jāuzmanās no pretinieku līderiem, kuri spēlē ļoti labi tieši individuāli, radot bīstamus momentus.

Noslēgumā – pirmais spēļu aplis aizvadīts, otrais iesākts ar neizšķirtu, ko Tu sagaidi no turpmākās sezonas?

Sezonas turpinājumā es viennozīmīgi sagaidu vairāk uzvaru un, respektīvi, vairāk punktu. Iepriekš esam pierādījuši, ka tas mums ir pa spēkam, un turpinājumā cerams ieraudzīsim to arī turnīra tabulā.