Iekļūstam Latvijas kausa 1/4 finālā

Miks Vilkaplāters
Ievietots 07.07.18.

Savu pirmo spēli Latvijas Kausa izcīņā aizvadījusi FK Metta/LU.

FK Metta/Latvijas Universitāte
2 - 1
FK Jelgava

Sestdien, 07. jūlijā, Upesciema stadionā 2018.gada Latvijas Kausa izcīņas 1/8 fināla spēli aizvadījusi mūsu  Meistarkomanda, tiekoties ar citu Virslīgas klubu FK Jelgava.

Viesi spēli uzsāka krietni aktīvāk, piespiežot mūs pie soda laukuma un  izveidojot pusmomentus pie mūsu vārtiem, taču vārtos lieliski darbojās Dāvis Ošs. Taču arī viņš nebija glābējs spēles 21. minūtē, kad Jelgavnieki no stūra sitiena situācijas guva šīs spēles pirmos vārtus, visaugstāk lecot Maksimam Širjajevam. Spēles pirmais puslaiks turpināja ritēt Jelgavnieku zīmē, taču pašā puslaika izskaņā viesu soda laukumā tika nogāzts Kabelo Seriba. 11 metru soda sitienu veiksmīgi realizēja Tamirlan Dzhamalutdinov, un komandas pārtraukumā devās ar rezultātu 1:1.

Otro puslaiku mūsu komanda sāka daudz pārliecinošāk, abām komandām cenšoties pārņemt iniciatīvu. Spēles 64. minūtē uz viesu vārtiem tika nozīmēts 11 metru soda sitiens, kuru atkal veiksmīgi realizēja Tamirlan Dzhamalutdinov, izvizot mūsu komandu vadībā. Pēc vārtu guvuma zaļi-baltie turpināja spēlēt arvien pārliecinošāk, izveidojot pāris momentus pie viesu vārtiem. Spēles nogrieznī Jelgavas komanda centās gūt savus otros vārtus, taču aizsardzībā veiksmīgi darbojās mettieši, nosargājot uzvaru, kas ļauj mūsu komandai turpināt cīņu par Latvijas kausu.

FK Metta/Latvijas Universitāte – FK Jelgava

2:1 (1:1)

FK Metta/Latvijas Universitāte:

Dāvis Ošs, Emīls Birka, Usman Abbas, Dāvis Sandis Strods, Kirils Ševeļovs, Kabelo Seriba, Eduards Emsis, Rihards Ozoliņš, Tamirlan Dzhamalutdinov, Vladislavs Fjodorovs, Ņikita Kovaļonoks

Uz maiņu:

Renārs Varslavāns, Ņikita Ivanovs

Brīdinājumi:

Kabelo Seriba, Dāvis Sandis Strods

Nākamā spēle:

Ventspils Olimpiskais centrs

Svētdien, 15.jūlijā, plkst. 15:00

FK Ventspils – FK Metta/Latvijas Universitāte