FS Metta sieviešu Meistarkomanda viesos atspēlējas un pārspēj FK Laidze/Talsu NSS

Ievietots 17.06.18.

Savu kārtējo spēli Sieviešu 1.līgas čempionātā aizvadījusi FS Metta sieviešu komanda.

FK Laidze/Talsu NSS
1 - 4
FS Metta

Svētdien, 17.jūnijā, Hanzas vidusskolas laukumā savu astoto spēli Sieviešu pirmās līgas čempionātā aizvadījušas FS Metta futbolistes, izbraukumā tiekoties ar FK Laidze/Talsu NSS komandu.

Spēles sākums veiksmīgāks padevās mājiniecēm – FK Laidze/Talsu NSS komanda 15.minūtē izvirzījās vadībā, raidot bumbu Lauras Siņutkinas vārtos. Tomēr mettietes tas nesatricināja, tieši otrādi – sapurināja, un FS Metta futbolistes līdz puslaika beigām ne tikai izlīdzināja rezultātu, bet arī izvirzījās vadībā – 2:1!

Otrajā puslaikā viešņas spēlēja uzbrūkošu un skaistu futbolu, kas arī deva rezultātu – komanda guva vēl divus vārtus, uzstādot spēles gala rezultātu 4:1! Pa vieniem vārtiem šajā spēlē Katrīnai Daņilovai, Alīnai Šilovai, Nellei Treimanei un Adrianai Nikolai Tihimorovai.