FS Metta sieviešu komanda turpina spēlēt pārliecinoši 1.līgas čempionātā

Savu sesto spēli Sieviešu 1.līgas čempionātā aizvadījusi FS Metta komanda.

FS Metta
6 - 0
Rēzeknes novada BJSS

Sestdienas rītā, 9.jūnijā, Hanzas vidusskolas laukumā savu kārtējo spēli Sieviešu pirmās līgas čempionātā aizvadījušas FS Metta futbolistes, uzņemot viešņas no Latgales – Rēzeknes novada BJSS

Spēli jau no pašām pirmajām minūtēm aktīvāk un uzbrūkošāk aizvadīja FS Metta futbolistes, jau 10.minūtē, pateicoties Amēlijas Lipšānes gūtajiem vārtiem izvirzoties vadībā. Līdz puslaika beigām mājiniece guva vēl 4 bezatbildes vārtus, panākot 5:0 pirms došanās pārtraukumā. Pa reizei pirmajā puslaikā izcēlās arī Linda Kazlauska, Katrīna Daņilova, Fanija Mežecka un Nelle Treimane.

Tikmēr otrajā puslaikā spēle nedaudz nomierinājās, un lai gan vairāk uzbruka mettietes, vārtus zaļi-baltajām izdevās gūt vien pēdējās spēles minūtēs, kad spēles gala rezultātu 6:0 uzstādīja Katrīna Daņilova, izceļoties otrreiz šajā spēlē. Pēc kārtējās uzvaras FS Metta komanda saglabā vietu turnīra tabulas pirmajā pozīcijā ar 16 punktiem 6 spēlēs, turklāt ar teicamu vārtu attiecību: 36:2.