FS Metta sieviešu komanda izbraukumā pārspēj FK Iecava un turpina čempionātu bez zaudējumiem

Ievietots 01.06.18.

Savu piekto spēli Sieviešu 1.līgas čempionātā aizvadījusi FS Metta komanda.

FK Iecava
0 - 2
FS Metta

Piektdien, 1.jūnijā, Iecavas novada stadionā savu piekto spēli Sieviešu pirmās līgas čempionātā aizvadījusi FS Metta futbolistes, tiekoties ar vietējo FK Iecava komandu

Līdzīgi kā iepriekšējā spēlē, kurā pretī stājās Rīgas FS-1 futbolistes, arī šoreiz mettietēm pretiniekos bija viena no līdervienībām FK Iecava, turklāt pirms šīs spēles abām komandām bija vienāds punktu skaits. Līdzīgu cīņu raksturoja arī pirmais spēles puslaiks, kurā komandas rādīja labu sniegumu, taču pirmo spēles pusi noslēdza bez vārtu guvumiem – 0:0.

Tomēr otrajā puslaikā FS Metta komanda izrādījās veiksmīgāka, gūstot divus bezatbildes vārtus, abās reizēs izceļoties Katrīnai Daņilovai, un 77.minūtē uz tablo rezultāts rādīja 2:0. Tā arī spēle noslēdzās, un zaļi-baltās čempionātu turpina bez zaudējumiem, turklāt pēc šīs spēles atgriezās turnīra tabulas pirmajā pozīcijā ar 13 punktiem 5 spēlēs. Vārtu attiecība teicama: 30:2.