FS Metta sieviešu komanda triumfē 1.līgas čempionātā!

Ievietots 27.08.18.

Savu kārtējo spēli Sieviešu futbola 1.līgas čempionātā aizvadījusi FS Metta komanda.

Rīgas Futbola skola
0 - 1
FS Metta

Pirmdien, 27.augustā, Arkādijas stadiona rezerves laukumā tikās divas Sieviešu futbola 1.līgas augšgala komandas – FS Metta un Rīgas Futbola skola-1.

Pirmajā savstarpējā spēlē komandas izspēlēja neizšķirtu 1:1, kas solīja aizraujošu dueli arī šajā reizē. To varēja arī redzēt laukumā, lai gan nedaudz vairāk uzbruka mettietes, spēle bija ļoti līdzīga.

Puslaika vidū vadībā gan izvirzījās tieši zaļi-baltās – 27.minūtē 11 metru soda sitienu realizēja Nelle Treimane – 1:0! Nedaudz vēlāk Anastasija Fjodorova trāpīja pa vārtu pārliktni, FS Metta futbolistēm bija vēl pāris iespējas, tomēr puslaiks noslēdzās ar minimālu viešņu pārsvaru.

Otro puslaiku aktīvāk iesāka mājinieces, tomēr lieliska iespēja radās tieši Daņilovai, taču viņas sitienu no labas pozīcijas atvairīja pretinieču vārtsardze. Jāsaka, ka kopumā laukumā bija redzama cīņa par katru centimetru.

Turpinājumā puslaikā abas komandas centās pārņemt kontroli savā rīcībā, bet tā vairāk norisinājās laukuma vidusdaļā. Spēles noslēdzošajā daļā ar tālsitienu vēlreiz pa pārliktni trāpīja Fjodorova, tāpat mettietes spēlēja droši aizsardzībā un nosargāja pārsvaru, un izcīnīja uzvaru ar 1:0.

Izcīnītā uzvara nozīmē to, ka FS Metta komanda vienu kārtu pirms čempionāta beigām nodrošināja uzvaru 1.līgas turnīrā! Apsveicam, meitenes!