FS Metta sieviešu komanda piekāpjas SFK Rīga

Ievietots 28.03.23.

Sesto spēli Ziemas kausa sacensībās aizvadījusi FS Metta sieviešu komanda (Foto: LFF).

SFK Riga
3 - 1

Otrdien, 28. martā, FS Metta sieviešu komanda aizvadījusi noslēdzošo spēli Ziemas kausā, RTU stadionā tiekoties ar SFK Rīga.

Pirmajās divās spēlēs zaļi-baltās ar 2:0 un 3:0 pieveica FK Iecava/FS Jelgava un Rīgas FS, tam sekoja 0:1 un 0:2 zaudējumi pret FK Olaine un SK Super Nova/RTU, bet pirms trim dienām ar 5:0 pārspējām FK Auda.

Spēles ievadā tika gūti trīs vārti. Jau 6. minūtē pēc stūra sitiena SFK Rīga izvirzījās vadībā, bet jau divas minūtes vēlāk pēc Amēlijas Lipšānes piespēles meistarīgi izgājienu pret vārtsardzi realizēja Signija Šenberga (1:1).

Drīz pēc tam uz FS Metta vārtiem tika nozīmēts 11 metru soda sitiens, kuru pretinieces realizēja. Neilgi pēc tam iespēja no 16 metriem bija Lipšānei, kura sita nedaudz garām, bet 26. minūtē ar atkārtotu sitienu SFK Rīga ieguva divu vārtu pārsvaru (1:3).

Lai gan pirmajā puslaikā pretinieces vairāk kontrolēja bumbu, otrajā puslaikā zaļi-baltās spēlēja aktīvāk un daudz vairāk varēja veidot pozicionālus uzbrukumus.

Labākā iespēja atgūt vismaz vienus vārtus bija Vainerei, kura pēc teicamas Šenbergas piespēles sita no vārtu priekšas, taču nedaudz pāri.

1:3 zaudējums “Ziemas kauss” noslēgumā, kā arī 3. vieta turnīrā.

Madara Matrevica, Paula Linda Liniņa, Kristīne Evelīna Lodziņa, Katrīna Augustāne, Uma Upīte, Una Jēgere, Amēlija Lipšāne, Alīna Šilova, Emīlija Sofija Druviņa, Signija Šenberga, Elīza Paula Sīpola

Sofija Gluščuka, Marija Klementjeva, Anastasija Vainere, Vasilisa Sadikova, Tīna Zankovska, Paula Dzene, Linda Mergupe-Kutraite

Sestdiena, 15. aprīlis, plkst. 19:30