Ievietots 24.04.19.

Otro spēli Sieviešu futbola Virslīgā aizvadījusi FS Metta komanda.

4 - 1
Riga United Ladies

Trešdien, 24. aprīlī, savu otro spēli Sieviešu futbola Virslīgā aizvadījusi FS Metta komanda, Hanzas vidusskolas laukumā tiekoties ar Riga United Ladies komandu.

Spēles pirmo puslaiku uzreiz aktīvi iesāka mettietes un ātri izveidoja labas vārtu gūšanas iespējas. Ātri arī izdevās izvirzīties vadībā – 9. minūtē vienatnē pret vārtsardzi izrāvās Anastasija Fjodorova, viņas sitiens tika atvairīts, bet atlēkušo bumbu vārtos raidīja Anastasija Vainere – 1:0!

Desmit minūtes vēlāk rezultāts kļuva 2:0, kad ar vārtu guvumu izcēlās Anastasija Fjodorova, bet puslaika izskaņā likumsakarīgi savu pārsvaru laukumā FS Metta futbolistes pārvērta rezultātā – 11 metru soda sitienu realizēja Nelle Treimane – 3:0!

Otro puslaiku joprojām enerģiski un aktīvi iesāka zaļi-baltās, tomēr iekrita pretuzbrukumā, un pretinieces vienus vārtus atguva. Tas mettietes sapurināja, un 53.minūtē izdevās fantastiski ar trim lieliskām piespēlēm izspēlēt soda sitienu, kad otros vārtus spēlē guva Fjodorova – 4:1!

Līdz pat spēles beigām teritoriālu pārsvaru laukumā saglabāja mājinieces, un divu Rīgas komandu cīņā izcīnīja pārliecinošu uzvaru, kas zaļi-baltajām ir otrā tikpat spēlēs.