FS Metta sieviešu komanda otro posmu iesāk ar pārliecinošu uzvaru

Otro posmu Sieviešu 1.līgas čempionātā iesākusi FS Metta komanda.

FS Metta
7 - 0
FK Iecava

Svētdien, 5.augustā, Hanzas vidusskolas laukumā savu pirmo spēli Sieviešu pirmās līgas čempionāta otrajā posmā aizvadījušas FS Metta futbolistes, tiekoties ar FK Iecava komandu

FK Iecava, tāpat kā mettietes, otrajā posmā cīnās grupā par 1.-6.vietu. Pirmajā posmā savstarpējā spēlē, pateicoties diviem Katrīnas Daņilovas vārtiem, uzvaru izcīnīja zaļi-baltās. Līdzīga cīņa bija sagaidāma arī šajā spēlē, tomēr jau pirmajā puslaikā dinamiski spēlējošā FS Metta komanda bija guvusi trīs bezatbildes vārtus, pirmajā puslaikā izvirzoties vadībā ar 3:0!

Tikmēr otrajā puslaikā FS Metta komanda turpināja uzbrukt, tomēr rezultāts ilgi palika nemainīgs, līdz spēles 77.minūtei, pēc kuras FK Iecava vārtos lidoja vēl četras bumbas, un spēle noslēdzās ar mettiešu pārliecinošu uzvaru ar 7:0.

Šajā spēlē ar diviem vārtiem izcēlās Anastasija Fjodorova, Katrīna Daņilova un Nelle Treimane, bet reizi vārtus guva Linda Kazlauska.