FS Metta sieviešu komanda izcīna trešo uzvaru šosezon

Ievietots 20.08.20.

Kārtējo spēli Sieviešu futbola līgas sezonā aizvadījusi FS Metta sieviešu komanda.

Riga United Ladies
0 - 12
FS Metta

Ceturtdien, 20. augusts, FS Metta sieviešu komanda aizvadījusi sesto spēli Sieviešu futbola līgā, Rīgas 49. vidusskolas laukumā viesojoties pie Riga United Ladies.

Pirms šīs spēles mettietes ar 6 punktiem ieņēma otro vietu aiz līderes Rīgas FS, bet Riga United Ladies komanda punktus vēl nebija izcīnījusi.

Pirmo savstarpējo spēli vienības aizvadīja jūlija vidū, kad Hanzas vidusskolas laukumā ar 8:0 uzvaru svinēja zaļi-baltās.

Arī šajā spēlē jau no pirmās minūtes iniciatīvu laukumā pārņēma mettietes, aktīvi uzbrūkot un piespiežot pretinieces tuvu savam soda laukumam.

Rezultāts tika atklāts 13. minūtē, kad 11 metru soda sitienu realizēja Nelle Treimane, izvirzot FS Metta vadībā – 1:0!

Turpinājumā FS Metta futbolistes kontrolēja spēli, un, lai gan iespējas bija vairāk, līdz puslaika beigām vārtus guva Vainere un Treimane, pārtraukumā dodoties pie 3:0.

Sākot otro puslaiku, zaļi-baltās veica trīs spēlētāju maiņas un atsvaidzināja savu sniegumu. Līdz 61. minūtei izcelties paspēja Liniņa, Treimane un Sīpola, panākot jau 6:0!

Spēles turpinājumā divreiz vēl precīzi sita Liniņa, savus otros vārtus guva Sīpola, bet Kazlauska izskaņā paspēja nokārtot sev hettriku.

Vārtu birums otrajā puslaikā un nostiprināšanās 2. vietā!

Neskatoties uz rezultātu, gribu uzsvērt spēles kvalitāti. Pilnīgi droši varu teikt, ka neviens no gūtajiem vārtiem mums netika uzdāvināts. Visi nāca pēc diezgan kvalitatīvām darbībām un labām izspēlēm. Jāuzsver gan, ka pretinieks visu spēli aizvadīja mazākumā, bet, neskatoties uz to, pirmajā puslaikā diezgan labi turējās pretī. Vairākkārt pirmajā puslaikā uzbrukuma noslēguma daļā trāpījām pa vārtu konstrukciju, kas arī liedza mums gūt vairāk vārtu pirmajā puslaikā. Jāuzteic meitenes, kuras pie tādas situācijas saglabāja mieru un turpināja spēlēt saturīgi un kvalitatīvi. Kas pēc tam arī rezultējās vārtu birumā otrajā puslaikā. Ticu, ka daudzie gūtie vārti iedos papildus pārliecību svarīgajā spēlē pret FK Olaine meitenēm jau nākamajā nedēļas nogalē.Liene VācieteFS Metta sieviešu komandas galvenā trenere