FS Metta sieviešu komanda izcīna otro uzvaru "Ziemas kauss" sacensībās

Ievietots 19.01.22.

Otro spēli “Ziemas kauss” sacensībās aizvadījusi FS Metta sieviešu komanda (Foto: LFF).

4 - 0
FK Auda

Otrdien, 18. janvārī, FS Metta sieviešu komanda aizvadījusi otro spēli “Ziemas kauss” izcīņā, spēkojoties ar FK Auda.

Pirmo bīstamo momentu 6. minūtē izveidoja pretinieces, taču labu reakciju vārtos nodemonstrēja Sidorova.

Drīz vien FS Metta futbolistes izvirzījās vadībā – 12. minūtē pēc stūra sitiena otrajā uzbrukuma vilnī no vārtu priekšas precīzi sita Fanija Mežecka (1:0)!

Sešas minūtes vēlāk pēc soda sitiena Šilova trāpīja pa vārtu stabu, bet kopumā puslaiks tika aizvadīts līdzvērtīgā cīņā ar nelielu mettiešu pārsvaru.

Otrā puslaika sākumā labas iespējas bija Treimanei, Lipšānei (trāpīja pa pārliktni) un Daņilovai, kuras šoreiz neiesita, bet izdarīja to vēlāk.

52. minūtē ar lielisku tālsitienu Nelle Treimane panāca divu vārtu pārsvaru, bet četras minūtes vēlāk ar precīzu sitienu no 16 metriem izcēlās Katrīna Daņilova (3:0)!

Spēles izskaņā punktu pielika Amēlija Lipšāne, kura no 25 metriem trāpīja vārtu devītniekā. Gala rezultāts – 4:0!

Skaistiem vārtiem bagātā spēlē izcīnām otro uzvaru “Ziemas kauss” izcīņā!

Sofija Sidorova, Elīza Paula Sīpola, Uma Upīte, Fanija Mežecka, Sofija Gluščuka, Katrīna Augustāne, Paula Dzene, Estere Bugina, Alīna Šilova, Vasilisa Sadikova, Una Jēgere

Madara Matrevica, Katrīna Daņilova, Nelle Treimane, Amēlija Lipšāne, Šeila Šņore, Tīna Zankovska, Elija Veilande