FS Metta sieviešu komanda izcīna otro uzvaru "Ziemas Kauss" izcīņā

Ievietots 20.02.19.

Trešo spēli “Ziemas Kauss” izcīņā aizvadījusi mūsu sieviešu komanda.

3 - 0
Rīgas futbola skola-2

Trešdien, 20. februārī, savu trešo spēli turnīrā aizvadījusi FS Metta sieviešu komanda, Elektrum Olimpiskajā centrā tiekoties ar Rīgas FS-2futbolistēm.

Spēles pirmais puslaiks veiksmīgāks izdevās mettietēm – jau pirmajās desmit minūtēs izdevās gūt divus vārtus un izvirzīties vadībā ar 2:0. 6. minūtē ar lielisku tālsitienu izcēlās komandas kapteine Alīna Šilova, bet četras minūtes vēlāk no vārtu priekšas atlēkušo bumbu vārtos raidīja Anastasija Fjodrova.

Arī turpinājumā zaļi-baltās saglabāja iniciatīvu un vairāk kontrolēja bumbu. Labus sitienus no aptuveni 20 metriem izdarīja gan Vainere, gan Kazlauska, tomēr bumba lidoja nedaudz vārtiem secen. Vairākas reizes, lai palielinātu rezultāta starpību, FS Metta futbolistēm nedaudz pietrūka soda laukumā noslēdzošajās darbībās.

Otro puslaiku ar vairākiem uzbrukumiem uzsāka mettietes, divreiz bīstami apdraudot pretinieču vārtus. Ja Vaineres sitiens lidoja pāri, bet Fjodorova trāpīja pa vārtu pārliktni, tad 62. minūtē pēc labas saspēles Nelle Treimane no soda laukuma vidus panāca 3:0.

Spēles otrajā puslaikā FS Metta sastāvā notika vairākas izmaiņas, tomēr zaļi-baltās joprojām saglabāja iniciatīvu. Vairāk vārtus šajā spēlē gūt neizdevās, līdz ar to FS Metta futbolistes izcīnīja pārliecinošu uzvaru ar 3:0, kura mettietēm jau bija otrā šajā turnīrā trijās spēlēs.