FS Metta sieviešu komanda iekļūst Latvijas Kausa 1/4 finālā

Savu Latvijas Kausa izcīņas 1/8 fināla spēli aizvadījušas FS Metta futbolistes.

FS Metta
3 - 0
Rēzeknes novada BJSS

Ceturtdien, 21.jūnijā, Hanzas vidusskolas laukumā 2018.gada Sieviešu Latvijas Kausa izcīņas 1/8 fināla spēli aizvadījusi mūsu sieviešu Meistarkomanda, uzņemot Rēzeknes Novada BJSS komandu, kas tāpat kā FS Metta komanda ikdienā spēlē 1.līgas čempionātā.

Spēli aktīvāk un veiksmīgāk iesāka mettietes jau 15.minūtē izvirzījās vadībā, pateicoties komandas rezultatīvākās spēlētājas Nelles Treimanes gūtajiem vārtiem – 1:0! Vārtu birums pirmajā puslaikā gan nesekoja, un ilgi uz tablo turējās nedrošais minimālais pārsvars, tomēr 72.minūtē pārsvaru dubultoja Linda Kazlauska – 2:0, bet tikai četras minūtes vēlāk uz maiņu uznākusī Fanija Mežecka uzstādīja spēles gala rezultātu – 3:0!

FS Metta komanda turpina nezaudēto spēļu sēriju šosezon, iekļūstot Latvijas Kausa 1/4 finālā, kur pretī stāsies vairākkārtējā Latvijas čempionvienība – Rīgas Futbola skola.