FS Metta sieviešu komanda cīnās neizšķirti ar Rīgas Futbola skola-1 futbolistēm

Savu ceturto spēli Sieviešu 1.līgas čempionātā aizvadījusi FS Metta komanda.

FS Metta
1 - 1
Rīgas Futbola skola

Sestdien, 28.maijā, Hanzas vidusskolas laukumā savu ceturto spēli Sieviešu pirmās līgas čempionātā aizvadījusi mūsu Meistarkomandas futbolistes, tiekoties ar Rīgas Futbola skola-1 komandu

Kopumā spēli varētu raksturot kā divu spēkos līdzvērtīgu komandu cīņu – ne velti abas komandas ierindojās pirmajās divās pozīcijās 1.līgas čempionātā, pirms šīs spēles punktus nezaudējot. Arī laukumā futbolistes rādīja aizraujošu spēli, kurā jebkura no komandām parādīja labu sniegumu un varēja izvirzīties vadībā.

85.minūtē to panāca FS Metta komanda, kad rezultātu atklāja Nelle Treimane – 1:0, tomēr uzvaru nosargāt neizdevās. Pēdējā spēles minūtē Rīgas FS-1 komandas futbolistes izlīdzināja spēles rezultātu, spēlei tā arī noslēdzoties spraigā cīņā izspēlētu neizšķirtu 1:1.