FS Metta sieviešu komanda aizraujošā cīņā pārspēj BFC Daugavpils un iekļūst nākamajā kārtā

Latvijas Kausa izcīņas 1/16 fināla spēli aizvadījusi FS Metta sieviešu komanda.

BFC Daugavpils
3 - 5
FS Metta

Svētdien, 6.maijā, Daugavpils stadionā “Celtnieks” 2018.gada Sieviešu Latvijas Kausa izcīņas 1/16 fināla spēli aizvadījusi mūsu sieviešu Meistarkomanda, tiekoties ar vietējo BFC Daugavpils komandu, kas tāpat kā FS Metta komanda ikdienā spēlē 1.līgas čempionātā.

Spēli aktīvāk iesāka mettietes jau 16.minūtē izvirzoties vadībā, pateicoties Lindas Kazlauskas gūtajiem vārtiem. Vārtu birums turpinājās, un turpmāko desmit minūšu laikā FS Metta futbolistes raidīja vēl trīs bumbas pretinieču vārtos un puslaiku noslēdza ar pārliecinošo 4:0!

Tikmēr otrajā puslaikā daugavpilietes nepadevās un devās uz priekšu atspēlēties, un 84.minūtē BFC Daugavpils futbolistēm izdevās pietuvoties jau līdz minimumam – 3:4, tomēr trillera cienīgo sižetu ar vārtu guvumu spēles kompensācijas laikā noslēdza mūsu Amēlija Lipšāne, uzstādot spēles gala rezultātu 5:3!

Ar divim vārtiem šajā spēlē izcēlās Nelle Treimane, bet pa reizei bumbu vārtos raidīja komandas kapteine Alīna Šilova, Amēlija Lipšāne un Linda Kazlauska.