FS Metta sieviešu komanda 1.posma priekšpēdējā spēlē izcīna pārliecinošu uzvaru

Savu kārtējo spēli Sieviešu 1.līgas čempionātā aizvadījusi FS Metta komanda.

Preiļu novada BJSS
1 - 8
FS Metta

Ceturtdien, 19.jūlijā, Preiļu novada stadionā savu pirmspēdējo spēli Sieviešu pirmās līgas čempionāta 1.posmā aizvadījusi mūsu Meistarkomandas futbolistes, viesos tiekoties ar Preiļu novada BJSS komandu

Spēli aktīvāk iesāka mettietes, un jau 10.minūtē izvirzījās vadībā, bet 21.minūtē uz tablo jau bija rezultāts 3:0. Līdz puslaika beigām vienus vārtus pretinieces atguva, puslaikam noslēdzoties 3:1 FS Metta komandas labā.

Tikmēr otrajā puslaikā zaļi-baltās turpināja spēlēt sev ierastajā uzbrūkošajā un radošajā manierē, un tas deva rezultātu – vēl piecas bezatbildes bumbas mājinieču vārtos un gala rezultāts 8:1!

Trīs vārti šajā spēlē Nellei Treimanei, divi Amēlijai Lipšānei, bet pa reizei izcēlās Anastasija Fjodorova, Katrīna Daņilova un Linda Kazlauska.