FS Metta sieviešu komanda 1.līgas čempionātā debitē ar pārliecinošu uzvaru

Ievietots 11.04.18.

Trešdien savu pirmo spēli Sieviešu futbola 1.līgas čempionāta sezonā aizvadījusi FS Metta komanda.

SK Imanta
0 - 14
FS Metta

Šajā trešdienā, 11.aprīlī, Hanzas vidusskolas laukumā savu debiju Sieviešu 1.līgā čempionātā aizvadījusi FS Metta sieviesu komanda, tiekoties ar citu Rīgas vienību – SK Imanta.

Jau spēles sākumā mettietes darbojās aktīvi un uzbrūkoši, 6.minūtē atklājot spēles rezultātu. Nedaudz vēlāk par pēdējās cerības pārkāpumu pret Nelli Treimani, SK Imanta futboliste saņēma noraidījumu un 14.minūtē pretinieces palika mazākumā.

Spēlējot vairākumā, FS Metta futbolistes laukumā darbojās arvien pārliecinošāk un kliedēja jebkādas šaubas par spēles iznākumu. Ja pirmajā puslaikā zaļi-baltās raidīja piecas bumbas pretinieču vārtos, tad otrajā vēl deviņas, uzstādot spēles gala rezultātu – 14:0.

Ar septiņiem vārtiem šajā spēlē izcēlās Nelle Treimane, ar diviem – komandas kapteine Alīna Šilova, bet pa reizei bumbu vārtos raidīja Jevgēnija Arzubova, Katrīna Daņilova, Līva Polka, Amēlija Lipšāne un Linda Kazlauska.