FS Metta sezonu iesāk ar minimālu zaudējumu viesos pret Liepājas FS

Ievietots 11.04.21.

Pirmo spēli jaunajā Sieviešu futbola līgas sezonā aizvadījusi FS Metta komanda.

Liepājas FS
1 - 0

Svētdien, 11. aprīlī, FS Metta sieviešu komanda pirmo spēli 2021. gada SFL sezonā, viesojoties pie Liepājas FS.

Spēles pirmajā puslaikā ar bumbu vairāk darbojās mettietes, kamēr Liepājas FS meklēja iespējas pretuzbrukumos.

Lai gan viesu futbolistēm bija labas iespējas, tomēr vienīgos vārtus puslaikā guva mājinieces, 28. minūtē precīzi izmantojot stūra sitiena izspēli – 0:1.

Otrajā puslaikā zaļi-baltās bija daudz aktīvākas un devās uz priekšu pretī izlīdzinājuma vārtiem. FS Metta futbolistes arī vairāk kontrolēja bumbu, iespiežot pretinieces savā laukuma pusē.

Spiediens un ofensīva palīdzēja izveidot vairākus momentus, tomēr vārtus gūt mūsu futbolistēm neizdevās. Spēles gala rezultātā piedzīvots minimāls zaudējums viesos ar 0:1.