FS Metta futbolistes kompensācijas laikā izrauj uzvaru pret Liepājas FS

Ievietots 23.05.21.

Kārtējo spēli Sieviešu futbola līgā aizvadījusi FS Metta komanda.

2 - 1
Liepājas FS

Svētdien, 23. maijā, FS Metta sieviešu komanda aizvadījusi sesto spēli jaunajā Sieviešu futbola līgas sezonā, uzņemot Liepājas FS.

Spēle iesākās līdzīgā cīņā, abām komandām daudz uzturoties laukuma vidusdaļā, tomēr neliels teritoriāls pārsvars piederēja mājiniecēm.

FS Metta futbolistes arī izvirzījās vadībā – 22. minūtē teicamu Sadikovas piespēli vārtu guvumā pārvērta Katrīna Daņilova – 1:0!

Drīz pēc tam pēc centrējuma varēja izcelties arī Vasilisa, taču sitiens ar galvu lidoja nedaudz garām vārtiem.

Kopumā līdzīgajā pirmajā puslaikā arī pretinieces nepalika sausā  – 31. minūtē ātrajā uzbrukumā ar sitienu tālajā apakšējā stūrī precīza bija Šenberga (1:1).

Otro puslaiku nedaudz aktīvāk iesāka liepājnieces, tiekot pie vairākām standartsituācijām – vienā no tām komandu paglāba Siņutkina.

Turpinājumā zaļi-baltās apslāpēja viesu ofensīvu un, tuvojoties spēles beigām, pārņēma iniciatīvu.

Centība tika atalgota spēles kompensācijas laikā – Uma Upīte lieliski nospēlēja labajā malā, iecentrēja soda laukumā, kur ar galvu precīzi sita Elīza Paula Sīpola (2:1)!

Nākamajā uzbrukumā Liepājas FS trāpīja pa stabu, tomēr izskaņā mettietes noturēja svarīgu uzvaru savā laukumā.