FK Metta/LU Virslīgas čempionātu atsāk ar uzvaru Liepājā

Ievietots 16.07.17.

Savu trīspadsmito spēli SynotTip Virslīgas čempionātā aizvadījusi FK Metta/Latvijas Universitāte komanda.

FK Liepāja/Mogo
0 - 1
FK Metta/Latvijas Universitāte

Šodien Liepājā, stadionā “Daugava”, SynotTip Virslīgas 14.kārtas spēli aizvadījusi FK Metta/LU komanda, tiekoties ar vietējo FK Liepāja/Mogo.

Spēles sākumā abas komandas centās iegūt iniciatīvu, līdz 8.minūtē pie iespējas izpildīt 11 metru soda sitienu tika liepājnieki, tomēr teicami vārtos darbojās Dāvis Ošs, izvelkot bumbu no vārtu apakšējā stūra! Pēc šī notikumu pavērsiena nedaudz vairāk bumbu kontrolēja FK Liepāja/Mogo futbolisti, un 20.minūtē laba iespēja bija Karlsonam, taču viņa sitiens ar galvu lidoja nedaudz garām vārtiem. Mirkli vēlāk bumba arī nonāca mettiešu vārtos, taču tika fiksēts aizmugures stāvoklis.

Tikmēr puslaika otrā puse pagāja FK Metta/LU zīmē. Vispirms 33.minūtē pēc filigrānas Miyazaki piespēles labā sitiena pozīcijā nonāca Abdullahi, taču sitiens no 16 metriem lidoja nedaudz garām. Jau minūti vēlāk pieminētais Miyazaki no burzmas soda laukumā sita, tomēr Raļkevičs ar pūlēm bumbu atvairīja. Puslaika beigās Meistarkomanda dominēj vēl divi lieliski momenti bija mettiešiem – Abbasa spēcīgais tālsitiens aizspurdza gar vārtu pārliktni, bet Miyazaki no soda laukuma vidus vēlreiz nespēja pārspēt liepājnieku vārtsargu – 0:0.

Otrais puslaiks iesākās ar nelielu liepājnieku pārsvaru bumbas kontrolē, un 50.minūtē spēlē nācās iesaistīties Dāvim Ošam, kurš kopā ar aizsargiem briesmas novērsa. Turpinājumā mettieši vairākkārt aktīvi un radoši metās uzbrukumos, taču daudzie sitieni tika nobloķēti. Puslaika beigās nelielu spiedienu izdarīja mājinieki, un divas reizes bīstamus sitienus atvairīja Dāvis Ošs.

Laukuma otrā pusē labas iespējas pēc lieliskām Varslavāna uzbrūkošajām darbībām radās viesiem, taču atkal FK Liepāja/Mogo futbolisti sitienus nobloķēja. Vienā no uzbrukumiem sitienu no 16 metriem izdarīja Indrāns, taču vārtsargs ar pūlēm bumbu atsita. Spēles izskaņā abas komandas riskēja un aktīvi devās uzbrukumos, lai izcīnītu uzvaru, un kompensācijas laika pirmajā minūtē uz maiņu uznākušais Rendijs Šibass ar sitienu no soda laukuma robežas izrāva uzvaru mettiešiem – 1:0!