FK Metta/LU un Riga FC savstarpējā spēlē otro reizi sezonā uzvarētāju nenoskaidro

Ievietots 02.06.17.

Savu vienpadsmito spēli SynotTip Virslīgas čempionātā aizvadījusi FK Metta/Latvijas Universitāte komanda.

FK Metta/Latvijas Universitāte
0 - 0
Riga FC

Šodien Rīgā, Hanzas vidusskolas laukumā SynotTip Virslīgas 11.kārtas spēli aizvadījusi FK Metta/LU komanda, uzņemot citu Rīgas vienību Riga FC.

Spēli nedaudz aktīvāk iesāka viesi un jau 3.minūtē pēc stūra sitiena izveidojās bīstama epizode pie mettiešu vārtiem, taču Dāvis Ošs teicami atvairīja sitienu no tuvas distances. Pēc viesu sākuma spiediena turpmākajā laikā iniciatīvu pārņēma FK Metta/LU futbolisti, un izdarīja īsā laikā izveidoja trīs labus pusmomentus, no tiem divas reizes izmēģinot veiksmi no tālienes, taču ne Indrānam, ne Strodam vārtus gūt neizdevās.

Arī puslaika otrajā pusē iniciatīva piederēja mājiniekiem, vairāk kontrolējot bumbu un veidojot uzbrukumus. 25.minūtē mettieši tika pie iespējas izpildīt soda sitienu tuvu soda laukumam, taču Fjodorovs pāršāva pāri vārtiem. Trīs minūtes vēlāk pēc Stroda centrējuma labi ar galvu uzsita Stuglis, taču nedaudz pāri vārtiem. Puslaika noslēdzošajā daļā pretuzbrukumā bīstamu sitienu no soda laukuma vidus izdarīja Punculs, taču Dāvis Ošs komandu glāba. Tikmēr laukuma otrā pusē lieliski soda laukumā bumbu uzņēma Fjodorovs, taču izpildītais sitiens lidoja vārtu tīklā no sāniem.

Otro puslaiku nedaudz aktīvāk iesāka viesi, vairāk kontrolējot bumbu, taču bez bīstamiem momentiem. Tomēr līdzīgi kā pirmajā puslaikā – pēc pirmā spiediena iniciatīvu pārņēma FK Metta/LU, taču neko vairāk kā pusmomentus izveidot neizdevās. Mirkli vēlāk abas komandas apmainījās ar sitieniem pāri vārtiem, taču joprojām bez vārtu gūšanas epizodēm.

Pēc ļoti līdzīgas cīņas puslaika turpinājumā, labā sitiena pozīcijā nonāca Stuglis, taču viņa sitiens no aptuveni 20 metriem lidoja nedaudz garām. Pēc neilga brīža atkal teicama iespēja bija Riga FC futbolistam Viktoram Litvinskim, taču viņa sitienu lieliski atvairīja Dāvis Ošs. Puslaika izskaņā abas komandas centās izraut uzvaru, taču laika bija pavisam maz. Vienā no pēdējiem uzbrukumiem Kabelo Seriba izšķīrās par sitienu no aptuveni 25 metriem, taču bumba lidoja pāri vārtiem, un komandas izspēlēja bezvārtu neizšķirtu – 0:0.

Beidzot nospēlējām uz nulles, pirmā spēle, kurā neielaidām vārtus. Pēc spēles nekas neliecināja, ka būs 0:0, futbols bija diezgan aktīvs, abām komandām bija momenti, viņiem varbūt nedaudz izteiksmīgāki un tuvāk vārtiem. Spēlētāji principā nospēlēja bez maiņām 91 minūti, esmu priecīgs, ka nevienu mirkli spēles laikā neatslābām laukumā. Punkts arī ir punkts, un tas ir labāk nekā 0 iepriekšējā spēlē. Paldies spēlētājiem, tagad būs izlašu pauze, mums ir daudz spēlētāju izlasēs un novēlu viņiem veiksmi un lai atceras, ka pārstāv Latvijas izlasi, tas ir īpaši spēlētājam jebkura vecuma izlasē!Andris RihertsFK Metta/LU galvenais treneris