FK Metta/LU savā laukumā uzņems FK Jelgava futbolistus

Miks Vilkaplāters
Ievietots 19.04.17.

Piekto spēli 2017.gada SynotTip Virslīgas čempionāta sezonā aizvadīs FK Metta/LU komanda.

FK Metta/Latvijas Universitāte
1 - 3
FK Jelgava

Piektdien, 21. aprīlī, Hanzas vidusskolas laukumā savu piektās kārtas spēli jaunajā Virslīgas sezonā aizvadīs FK Metta/Latvijas Universitāte komanda, uzņemot FK Jelgava futbolistus. Pagājušajā sezonā abas komandas aizvadīja 4 savstarpējās spēles, uzvaras dalot uz pusēm –mettieši izcīnīja uzvaru pirmajā un ceturtajā spēļu aplī (ar 3:0 un 2:1), bet jelgavnieki bija pārāki 2. un 3.aplī (ar 2:0 un 1:0).

Pēc SynotTip Virslīgas čempionāta pirmajām četrām aizvadītajām kārtām turnīra tabula ir diezgan blīva, un visas komandas ir pāris punktu attālumā. Pirms gaidāmās spēles FK Metta/LU ieņem 7.vietu ar četriem izcīnītajiem punktiem, bet FK Jelgava ar 6 punktiem atrodas piektajā pozīcijā.

Pilna ieejas maksa uz FK Metta/LU spēli joprojām būs 4 eiro, pensionāriem 1 eiro, bet cilvēkiem ar invaliditāti un pirmsskolas vecuma bērniem ieeja būs bezmaksas. Tāpat jāpiemin, ka METTAs lojalitātes programmas biedra kartes īpašniekiem biļetes cena būs 2 eiro, turklāt pie pirkuma kafejnīcā, uzrādot biedra karti, tēja vai kafija būs bezmaksas.

Nāc un atbalsti Meistarkomandu klātienē!

FK Metta/Latvijas Universitāte – FK Jelgava

Hanzas vidusskolas laukums, Rīga

Piektdiena, 21.aprīlis, plkst. 19:00

33452986110_b15334ae1c_k