FK Metta/LU rezultatīvā cīņā piekāpjas FK Liepāja/Mogo

Ievietots 09.09.17.

Kārtējo spēli SynotTip Virslīgas čempionātā aizvadījusi FK Metta/Latvijas Universitāte komanda.

FK Metta/Latvijas Universitāte
2 - 5
FK Liepāja/Mogo

Šodien Hanzas vidusskolas laukumā SynotTip Virslīgas 21.kārtas spēli aizvadījusi FK Metta/LU komanda, uzņemot viesus no Kurzemes – FK Liepāja/Mogo.

Spēli aktīvāk iesāka viesi, vairāk kontrolējot bumbu, un 8.minūtē Hmizam izdevās arī norībināt mettiešu pārliktni. Tomēr mājinieki nomierināja spēli un sāka veidot labus pozicionālus uzbrukumus, un vienā no tiem pēc Seribas izrāviena bumba nonāca pie Riharda Ozoliņa, taču viņš sita nedaudz pāri. Mirkli vēlāk laba iespēja bija jau liepājniekiem, taču Karašausks no tuvas distances iespēju izšķērdēja. Tomēr 17.minūtē tieši FK Metta/LU futbolisti atklāja spēles rezultātu, kad pēc Seribas piespēles gar vārtiem izcēlās Gatis Kalniņš1:0!

Arī puslaika otrajā pusē mettieši veica vairākas teicamas saspēles, kas likumsakarīgi noveda pie vārtu guvuma – lieliski izspēlēta Fjodorova un Kalniņa sieniņa un Vladislavs raidīja bumbu vārtu tīklā – 2:0! Taču prieki bija īsi, jo trīs minūtes vēlāk pretuzbrukumā Ģirts Karlsons vienus vārtus atspēlēja – 1:2. 37.minūtē kārtējais labais uzbrukums izdevās FK Metta/LU futbolistiem, taču Abdullahi sitiens no tuvas distances tika atvairīts. Puslaika izskaņā neliels spiediens padevās FK Liepāja/Mogo, taču Dāvis Ošs un aizsardzība kopīgām pūlēm briesmas novērsa.

Otro puslaiku nedaudz aktīvāk iesāka liepājnieki, taču mettieši droši darbojās aizsardzība, liedzot viesiem kaut ko bīstamu izveidot. Tomēr 53.minūtē šķietami nevainīgā epizodē Torresa sitiens no distances trāpīja Grebim un lidoja vārtos – 2:2. Tas nebija viss – 64.minūtē pēc centrējuma Karlsons guva vārtus un izvirzīja liepājniekus vadībā, bet vēl astoņas minūtes vēlāk Hmizs ar 11 metru soda sitiena palīdzību panāca 4:2 FK Liepāja/Mogo labā..

Puslaika izskaņā mettieši enerģiski devās uz priekšu, taču uzbrukumā nedaudz pietrūka aukstasinības. 81.minūtē laba iespēja bija Emsim, taču no 20 metriem viņam neizdevās pārmest pāri izgājušajam vārtsargam. Trīs minūtes vēlāk Indrāns teicami izveda vienatnē pret vārtsargu Ivanovu, taču Ņikita bumbu palaida par tālu. Izskaņā FK Metta/LU centās atspēlēt kaut vienus vārtus, taču tas neizdevās. Tikmēr liepājnieki ātrajā pretuzbrukumā guva arī piektos vārtus, uzstādot spēles gala rezultātu – 2:5.

Skaidrs, ka bijām vadībā 2:0, bet rezultāts ir 2:5. Pēc spēles teicu spēlētājiem, ka tas ir liels rezultāts, principā, sagrāve, bet spēles gaita par neliecināja, ka tam vispār tādam bija jābūt. Rezultāts ir liels pārsteigums un, principā, četros no ielaistajiem vārtiem vienkārši nepacīnījāmies līdz galam. Rakstura treniņš un kvalitātes zīmes radīšana, kaut kas mums līdz galam vēl nenostrādāja. Paldies līdzjutējiem par atbalstu, pretiniekam par spēli, bet diemžēl ir 2:5, pat ne 2:4 vai 2:3, un tas ir liels rezultāts.Andris RihertsFK Metta/LU galvenais treneris