FK Metta/LU rezultatīvā cīņā piekāpjas Spartaks Jūrmala

Ievietots 18.03.17.

Pirmo mājas spēli 2017.gada SynotTip Virslīgas čempionātā aizvadījusi FK Metta/Latvijas Universitāte komanda.

metta-symbol-futbola-klubs-RGBFK Metta/Latvijas Universitāte
2 - 4
Spartaks Jūrmalaspartaks

Šodien Hanzas vidusskolas laukumā pirmo mājas spēli 2017.gada SynotTip Virslīgas sezonā aizvadījusi FK Metta/LU komanda, otrās kārtas ietvaros uzņemot pagājušā gada Virslīgas čempionvienību Spartaks Jūrmala.

Spēle iesākās līdzīgā cīņā, taču pirmais moments izveidojās pie mettiešu vārtiem, kad Dāvis Ošs glāba pēc bīstama viesu sitiena ar galvu. Tomēr 16.minūtē Spartaks Jūrmala atklāja rezultātu – bumba aptuveni 16 metrus no vārtiem nonāca pie Jevgēņija Kazačoka, kurš to raidīja vārtu augšējā stūrī – 0:1.

Pēc ielaistajiem vārtiem FK Metta/LU centās izveidot iespējas rezultāta izlīdzinājumam, no kurām bīstamākā padevās Dāvim Indrānam, taču no soda laukuma robežām viņš sita nedaudz garām. Tomēr pašā puslaika izskaņā strīdīgā epizodē pie 11 metru soda sitiena tika jūrmalnieki, ko Platonovam arī izdevās realizēt – 0:2.

Otrā puslaika pirmās piecpadsmit minūtes aktīvāk iesāka mettieši, tomēr vārtus atkal izdevās gūt viesiem, kad vienā no uzbrukumiem precīzi bumbu vārtos vēlreiz raidīja Kazačoks, bet 67.minūtē rezultāts kļuva pavisam nepatīkams, kad pēc rikošeta bumba vēlreiz lidoja mūsu vārtos – 0:4..

Puslaika izskaņā FK Metta/Latvijas Universitāte futbolisti pilniem spēkiem devās uzbrukumā, kas ļāva samazināt rezultāta starpību. Ja Dāvis Indrāns jūrmalniekus pēc kļūdas aizsardzībā pažēloja, tad 85.minūtē Dāvis realizēja Ņikitas Ivanova nopelnīto pendeli – 1:4. Bet spēles pēdējā minūtē pretinieku vārtsarga atsisto bumbu vārtu tīklā raidīja Gatis Kalniņš, uzstādot spēles gala rezultātu – 2:4.

Apsveicu Spartaks Jūrmala ar pirmo uzvaru, domāju, kā pēc šodienas spēlēs pieredzētajām divām nullītēm šī bija interesanta cīņa ar 6 vārtiem un diviem 11 metru soda sitieniem. 4:2 negadās katrā spēlē, bet diemžēl gadījās mūsu mājas spēlē, par ko esmu dusmīgs, jo mājās nedrīkst zaudēt ar tādu rezultātu, kaut arī spēlējām pret 2016.gada Latvijas čempioni. Pozitīvi tas, ka pēdējās minūtes pratām padarīt rezultātu daudz maz pieklājīgu, tas dod cerību, ka mums ir potenciāls gūt vārtus. Kaut gan 1.puslaikā neko īsti neizveidojām, spēles otrā puse bija nedaudz raitāka, kas arī atspoguļojās gūtajos vārtos.Andris RihertsFK Metta/LU galvenais treneris