FK Metta/LU rezultatīvā spēlē cīnās neizšķirti ar Riga FC

Ievietots 16.04.17.

Savu ceturto spēli 2017.gada SynotTip Virslīgas čempionātā aizvadījusi FK Metta/Latvijas Universitāte komanda.

rigafcRiga FC
2 - 2
FK Metta/Latvijas Universitātemetta-symbol-futbola-klubs-RGB

Šodien RTU futbola laukumā Virslīgas 4.kārtas spēli aizvadījusi FK Metta/LU komanda, mērojot spēkus ar citu galvaspilsētas komandu Riga FC.

Spēle iesākās līdzīgā cīņā, taču neliels pārsvars bumbas kontrolē bija mettiešiem. Un tieši viesi atklāja spēles rezultātu – Dāvis Indrāns nonāca lieliskā pozīcijā pret vārtiem un ar spēcīgu sitienu raidīja bumbu Riga FC vārtos – 1:0! Tikai četras minūtes vēlāk FK Metta/LU panāca jau 2:0, kad vārtu priekšā veiksmīgākais bija Kirils Ševeļovs – lielisks spēles sākums! Arī pēc gūtajiem vārtiem mettieši vairāk kontrolēja bumbu, brīžiem demonstrējot ļoti skaistu kombinacionālo futbolu.

Riga FC tikmēr meklēja iespējas pretuzbrukumos, taču nekas vairāk kā pāris pusmomenti neizdevās. 29.minūtē gan mājinieku uzbrucējs Apajevs bīstami sita ar galvu, taču teicami vārtos darbojās Dāvis Ošs, droši tverot bumbu. Trīs minūtes vēlāk lieliska iespēja no vārtu priekšas bija Ņikitam Ivanovam, taču mājinieku vārtsargs sitienu atvairīja. Līdz puslaika beigām spēle nedaudz izlīdzinājās, taču rezultāts vairs nemainījās.

Spēles otro puslaiku aktīvāk iesāka Riga FC futbolisti, vairāk kontrolējot bumbu. Pāris bīstamas epizodes pie mettiešu vārtiem izveidoja Valērijs Šabala, taču briesmas tika novērstas. Tomēr 69.minūtē mājinieki vienus vārtus atguva, kad pēc centrējuma izveicīgākais vārtu priekšā bija Apajevs, panākot 1:2.

Tikmēr laukuma otrā pusē izcili soda laukumā ielauzās Dāvis Indrāns, taču bumba atsitās pret vārtu pārliktni un vārtu līniju, taču tiesneši vārtu guvumu neieskaitīja. Diemžēl 78.minūtē Riga FC tika pie iespējas izpildīt 11 metru soda sitienu, ko realizēja slovēņu leģionārs Renē Miheličs – 2:2. Līdz spēles beigām abām komandām bija iespējas izraut uzvaru, taču tas neizdevās, spēlei noslēdzoties ar rezultatīvu neizšķirtu.

Es esmu priecīgs par pirmajām spēles 45 minūtēm, komanda, manuprāt, pelnīti bija vadībā ar 2:0, varēja būt arī vairāk, bet diemžēl kaut kur pietrūka aukstasinības un, iespējams, kaut kur līdz galam nenoticējām. Otrajā puslaikā zinājām, ka būs grūti, tāpēc laukumā laidām Gati Kalniņu, kuram ir pieredze un kurš zina, kā rīkoties šādās situācijās. Iespējams atslēgas moments spēlē bija Indrāna sitiens zem pārliktņa, no mana skata punkta likās, ka ir iekšā, bet, cik daudz, grūti pateikt. Ja tur būtu 3:1, domāju, ka spēli mēs neatdotu. Neesam apmierināti ar punktu, bet esam apmierināti ar gūtajiem vārtiem. Kārtējo spēli gūstam vārtus un izveidojam daudz momentus, kas ir ļoti labi, bet diemžēl nedaudz pietrūkst pieredzes, lai novestu spēli līdz loģiskam iznākumam. Paldies spēlētājiem, paldies atbalstītājiem - gaidām visus piektdien Hanzas vidusskolas laukumā uz nākamo spēli pret FK Jelgava!Andris RihertsFK Metta/LU galvenais treneris