FK Metta/LU pussargs Dāvis Indrāns debitē Latvijas nacionālās izlases sastāvā

Ievietots 13.06.17.

Debiju Latvijas nacionālās futbola izlases sastāvā piedzīvojis FK Metta/Latvijas Universitāte futbolists Dāvis Indrāns.

FK Metta/LU pussargs Dāvis Indrāns individuāli veiksmīgi iesācis 2017. gada SynotTip Virslīgas čempionāta sezonu ar 4 vārtiem un 2 rezultatīvām piespēlēm, kā arī divus mēnešu pēc kārtas tiekot izraudzīts par vienu no 5 futbolistiem uz mēneša labākā spēlētāja balvu. Sekmīgais sezonas sākums Dāvim palīdzēja izpelnīties Latvijas nacionālās izlases trenera štāba uzmanību, izsaucot mettieti uz gaidāmo cikla spēli pret Portugāles valstsvienību un pārbaudes spēli pret Igauniju.

Tieši 9.jūnija Pasaules kausa kvalifikācijas cikla spēlē pret Eiropas čempioni Portugāli, pie Jura Docenko futbola gaitas uzsākušais Dāvis Indrāns pirmo reizi devās Latvijas izlases sastāvā, nākot uz maiņu spēles 62.minūtē. Latvijas izlasei pilnu tribīņu priekšā pārsteigumu diemžēl paveikt neizdevās, piedzīvojot zaudējumu ar 0:3.

Trīs dienas vēlāk Dāvis devās Latvijas izlases pamatsastāvā, kad nacionālā izlase aizvadīja draudzības spēli ar Igaunijas valstsvienību. Šajā spēlē Dāvis Indrāns nospēlēja 75.minūtes, laukumu atstājot pie rezultāta 1:1, kopumā parādot labu sniegumu. Latvijas izlase diemžēl spēli noslēdza ar zaudējumu 1:2.

Apsveicam Dāvi ar debiju, lai veiksmīgs turpinājums gan FK Metta/LU, gan Latvijas izlases rindās!