FK Metta/LU aizraujošā cīņā Virslīgas čempionātu noslēdz ar minimālu zaudējumu pret FK Liepāja/Mogo

Ievietots 04.11.17.

Savu pēdējo spēli 2017.gada Virslīgas čempionātā aizvadījusi FK Metta/LU komanda.

Šodien Liepājā, stadionā “Daugava”, SynotTip Virslīgas noslēdzošās 28.kārtas spēli aizvadījusi FK Metta/LU komanda, tiekoties ar vietējo FK Liepāja/Mogo.

Spēli aktīvāk iesāka mettieši, jau pirmajās trīs minūtēs izdarot divus sitienus pa vārtiem, taču tie nebija pārlieku bīstami. Turpinājumā nedaudz vairāk bumbu kontrolēja FK Liepāja/Mogo un tika pie pāris labām izdevībām, kas gan tika nerealizētas. Nākamajās minūtēs mettieši pārņēma iniciatīvu un 21.minūtē tika pie lieliska momenta – Indrāns izdarīja sitienu no soda laukuma robežām, taču vārtsargs bumbu atsita. Minūti vēlāk pēc sekojošā stūra sitiena no tālienes sita Strods, taču nedaudz pāri.

Brīdi vēlāk bīstama epizode izveidojās jau laukuma otrā pusē, taču Karašauska sitienu atvairīja Dāvis Ošs. Aizraujošā puslaika noslēdzošajā daļā izcilu reidu kreisajā flangā veica Emīls Birka, apvedot vairākus pretspēlētājus, taču sitienu ar pūlēm atsita Valentīns Raļkevičs. Tomēr 38.minūtē šķietami nevainīgā epizodē mājinieki atklāja rezultātu, kad precīzs bija Oskars Kļava – 0:1. Izskaņā FK Metta/LU uzspieda, taču rezultātu izlīdzināt neizdevās.

Otro puslaiku ar nelielu spiedienu uzsāka mājinieki, taču turpmākajās desmit minūtēs viesi atbildēja ar savu pārsvaru bumbas kontrolē. Tomēr turpinājumā abām komandām salīdzinājumā ar pirmo puslaiku nesanāca izveidot pārāk bīstamus momentus, vienīgi ievērības cienīgs bija Karlsona un Oša duelis, kurā abās reizēs, teicami atvairot sitienu no tuvas distances, pārāks bija FK Metta/LU vārtsargs.

Tomēr 78.minūtē pie fantastiskas izdevības tika Dāvis Indrāns, saņemot bumbu soda laukumā un izdarot sitienu no tuvas distances, taču bumba aizspurdza nedaudz garām vārtu stabam. Spēles izskaņā mettieši pilniem spēkiem metās uz priekšu, lai izrautu vismaz neizšķirtu, kompensācijas laikā pie stūra sitiena soda laukumā bija arī Ošs, tomēr vārtus gūt neizdevās, piedzīvojot zaudējumu ar 0:1.

Gribu pateikties spēlētājiem, līdzjutējiem, faniem par tiešām labo spēli šodien, atbalstu no viņu puses. Ja skatās pēc rezultāta, es neesmu apmierināts, ka ir 0:1, bet laikam šodien liepājniekiem, īpaši, Oskaram Kļavam klāt stāvēja veiksme, bet jāsaka, ka beigās visdrīzāk tā tomēr arī bija pelnīta uzvara.Andris RihertsFK Metta/LU galvenais treneris