FK Metta/LU aizraujošā cīņā spēlē neizšķirti ar FK Ventspils

Ievietots 13.05.17.

Astoto spēli SynotTip Virslīgas čempionātā aizvadījusi FK Metta/Latvijas Universitāte komanda.

FK Metta/Latvijas Universitāte
1 - 1
FK Ventspils

Šodien Hanzas vidusskolas laukumā SynotTip Virslīgas 8.kārtas spēli aizvadījusi FK Metta/LU komanda, uzņemot Kurzemes vienību FK Ventspils.

Spēli aktīvāk iesāka FK Ventspils, vairāk kontrolējot bumbu un veidojot pozicionālus uzbrukumus, tomēr mettieši droši darbojās aizsardzībā. 9.minūtē labā pretuzbrukumā aizskrēja Vladislavs Fjodorovs, taču spēcīgs sitiens neizdevās. Divas minūtes vēlāk pēc stūra sitiena neviena nepiesegts ar galvu sita viesu spēlētājs, taču Dmitrijs Grigorjevs un vārtu stabs komandu glāba.

Puslaika turpinājumā spēle izlīdzinājās, abām komandām demonstrējot līdzīgu un labu cīņu laukumā. 26.minūtē pēc stūra sitiena bumba balansēja uz FK Ventspils vārtu līnijas, taču tiesneši vārtu guvumu nefiksēja. Mirkli vēlāk bīstams sitiens padevās Ruginam, taču jubilārs Dmitrijs Grigorjevs bumbu atsita. Tomēr tieši FK Metta/LU atklāja spēles rezultātu, kad fantastisku soda sitienu no aptuveni 25 metriem izpildīja Vladislavs Fjodorovs – 1:0! Puslaika izskaņa aizritēja aizraujošā cīņā, taču rezultāts vairs nemainījās.

Jau pašā otrā puslaika sākumā divas lieliskas izdevības palielināt rezultāta starpību uz tablo bija mettiešiem – vispirms 48.minūtē soda laukumā ielauzās Fjodorovs, taču viņa sitiens tika bloķēts, bet pāris minūtes vēlāk Ņikita Ivanovs sita no soda laukuma vidus, taču viesus glāba vārtsargs.

Tomēr 67.minūtē tieši viesi guva vārtus un rezultātu izlīdzināja, kad veiksmīgs sitiens no soda laukuma vidus padevās Adelekem Akinyemi – 1:1. Pēc vārtu guvuma laukumā bija redzama bezkompromisa cīņa par katru mazāko centimetru. 81.minūtē lieliska iespēja mājiniekus izvirzīt vadībā bija Rendijam Šibasam, taču viņš raidīja bumbu pret vārtu stabu.. Jau spēles kompensācijas laikā vēlviena izcila izdevība izraut uzvaru bija mettiešiem, kad vienatnē pret vārtsargu izrāvās Artūrs Švalbe, taču vārtsargs sitienu tvēra, spēlei tā arī noslēdzoties 1:1.

Paldies spēlētājiem par spēli, protams, gribējām vairāk, bet ir neizšķirts. Laikam jau to nopelnīja pretinieks: sita un mēs izsitām no tukšiem vārtiem, bet mums bija lieliska iespēja pēdējās minūtēs izgājienā Artūram Švalbem, palielam veiksmes faktors un mēs varējām arī uzvarēt šo spēli, ko mēs arī gribējām. Spēlētāji, manuprāt, nostrādāja uz 100 procentiem, tas principā arī nesa daudz maz pozitīvo rezultātu, jo skaidrs, ka pretinieks ir Latvijas Kausa finālists. Tomēr jāsaprot, ka METTA ir tāda pati komanda kā FK Ventspils, nav ne ar ko sliktāka, varbūt vēsture mums ir īsāka un finansiālās iespējas savā ziņā arī. Mēs būvējam savas lietas, mēs turpināsim to darīt un būsim ļoti neatlaidīgi!Andris RihertsFK Metta/LU galvenais treneris