FK Metta/Latvijas Universitāte Virslīgas čempionātu noslēdz ar zaudējumu Ventspilī

Ievietots 10.11.18.

Pēdējo spēli Virslīgas čempionātā aizvadījusi FK Metta/LU komanda.

FK Ventspils
4 - 1
FK Metta/Latvijas Universitāte

Sestdien, 10.novembrī, Ventspils Olimpiskā centra futbola laukumā savu pēdējo spēli 2018.gada SynotTip Virslīgas čempionāta sezonā aizvadījusi mūsu Meistarkomanda, viesojoties Kurzemē pie vicelīderes FK Ventspils.

Spēli aktīvāk iesāka mājinieki, pirmajās desmit minūtēs tiekot pie diviem bīstamiem momentiem, taču pirmajā epizodē briesmas kopīgiem spēkiem novērsa Ošs un Liepa, bet otrajā Tosins no 12 metriem sita garām. Tomēr 13.minūtē FK Ventspils atklāja spēles rezultātu – pavisam brīvu sitienu no 20 metriem izdarīja Rugins, raidot bumbu vārtu stūrī – 0:1. Nedaudz vēlāk Tosins vēlreiz sagādāja galvassāpes mettiešu aizsardzībai, aizskrienot vienatnē pret Ošu un norībinot vārtu stabu.

Interesantākie notikumi bija sagaidāmi nedaudz vēlāk, kad skatītāji varēja novērot trīs vārtu guvumus sešās minūtēs. 20.minūtē Tamirlan Dzhamalutdinov pārliecinoši realizēja 11 metru soda sitienu (soda laukumā nogāzts tika Harmon), izlīdzinot rezultātu – 1:1. Tomēr šāds rezultāts uz tablo palika vien īsu brīdi un īsā laikā divus vārtus guva Pinto, 26.minūtē panākot 3:1 ventspilnieku labā. Līdz puslaika beigām labi uzbrukumi bija abām komandām, zaļi-baltajiem uzbrukumā aktīvs bija Varslavāns, tomēr rezultāts vairs nemainījās.

Otrā puslaika sākumā bīstami vienatnē pret Ošu aizskrēja Pinto – Dāvis bumbu aizskāra, bet no līnijas to izsita Strods. Kopumā vairāk bumbu kontrolēja un bīstamāk uzbruka ventspilnieki, vienā no epizodēm vēlreiz apdraudot Dāvja Oša sargātos vārtus.

Spēles beigās FK Metta/LU futbolisti aktivizējās, centās atrast iespējas uzbrukumos, tomēr bīstamāki joprojām bija mājinieki – izskaņā pēc sitiena no 20 metriem glāba Ošs, bet mirkli vēlāk pretinieki no vārtu priekšas sita garām. Tomēr pašā izskaņā FK Ventspils uzstādīja spēles gala rezultātu, kad precīzs bija Aiyegun. Spēle tā arī noslēdzās ar 1:4.