FK Metta/Latvijas Universitāte un FK Jelgava komandas izspēlē bezvārtu neizšķirtu

Ievietots 21.08.17.

Savu astoņpadsmito spēli Virslīgas čempionātā aizvadījusi FK Metta/Latvijas Universitāte komanda.

FK Metta/Latvijas Universitāte
0 - 0
FK Jelgava

Šodien Hanzas vidusskolas laukumā  SynotTip Virslīgas 19.kārtas spēli aizvadījusi FK Metta/LU komanda, uzņemot FK Jelgava.

Spēli aktīvāk iesāka mettieši, vairāk kontrolējot bumbu un biežāk dodoties uzbrukumos, un 7.minūtē pēc labas saspēles soda laukumā bumba nonāca pie Ivanova, taču viņa sitiens pagriezienā nebija pārāk spēcīgs. Pāris minūtes vēlāk jau pieminētais Ivanovs teicami ielauzās soda laukumā, taču viņa piespēle gar vārtiem tika pārtverta.

Tomēr 21.minūtē labākā izdevība puslaikā bija Adamu Abdullahi, kurš no 16 metriem izvēlējās sist un spēcīgi raidīja bumbu pret FK Jelgava vārtu pārliktni. Arī puslaika otrajā pusē ar bumbu vairāk bija FK Metta/LU futbolisti, taču uzbrukumā trūka precizitātes un aukstasinības, aprobežojoties ar pusmomentiem. Tikmēr laukuma otrā pusē aktivizējās jelgavnieki, divas reizes bīstami apdraudot mettiešu vārtus, reizi komandu teicami glābjot Dāvim Ošam.

Otrais puslaiks iesākās līdzīgā cīņā, taču lēnām iniciatīvu pārņēma mājinieki. 53.minūtē Kabelo Seriba izvēlējās sist no 25 metriem – sitiens lidoja nedaudz pāri vārtiem, bet septiņas minūtes vēlāk Fjodorovs tika pie iespējas izpildīt soda sitienu no aptuveni 20 metriem, tomēr sitiens mērķi nesasniedza. Pēcāk kādu laiku mettieši pārliecinoši kontrolēja bumbu, taču bez īpaši bīstamiem uzbrukumiem.

73.minūtē pie lieliskas iespējas ātrajā uzbrukumā tika Abdullahi, taču pēc izcilas izspēles no tuvas distances sita vāji un Ikstens bumbu tvēra. Puslaika noslēdzošajā daļā trīs bīstamas epizodes jau bija pie mettiešu vārtiem, taču teicami vārtos darbojās Dāvis Ošs. Spēles pēdējās minūtēs abas komandas centās cīnīties līdz galam un izraut uzvaru, sitienu no distances izdarīja arī Emsis, taču vārtus gūt neizdevās un spēle noslēdzās ar bezvārtu neizšķirtu – 0:0.