FK Metta/Latvijas Universitāte statistika 2018.gada sezonā

Miks Vilkaplāters
Ievietots 02.12.18.

Sezona ir noslēgusies, un ir pienācis laiks iepazīties ar FK Metta/Latvijas Universitāte 2018.gada sezonas skaitļiem un statistiku.

Tradicionāli pēc aizvadītās sezonas atskatāmies uz to, kurš spēlējis visvairāk, kurš bijis rezultatīvākais un kuram vajadzētu kļūt disciplinētākam.

FK Metta/Latvijas Universitāte komanda šogad aizvadījusi 33 oficiālās spēles – 28 SynotTip Virslīgas čempionātā, 3 Latvijas Kausa izcīņā un 2 pārspēlēs par vietu Virslīgā, izcīnot 9 uzvaras (5 Virslīgas čempionātā, 2 pārspēlēs, 2 Latvijas kausa izcīņā), 4 reizes spēlējot neizšķirti, un piedzīvojot 20 zaudējumus. Kopējā vārtu attiecība šajās 33 spēlēs ir 40 gūti un 60 ielaistie vārti.

Kopumā iespēja apliecināt sevi Meistarkomandas rindās tika dota 22 spēlētājiem, 2 no tiem piedzīvoja debiju Virslīgā – Jēkabs Lagūns un Normunds Uldriķis. Komandas vidējais vecums bija 20,6 gadi.

Visvairāk laika no visiem laukumā pavadīja mūsu kapteinis Kirils Ševeļovs un pēdējais bastions – Dāvis Ošs, kuri aizvadījuši visas 33 spēles, maksimālās 2970 minūtes, abiem kļūstot arī par Virslīgas čempionāta “dzelzs vīriem”. Kopumā virs 2000 minūtēm laukumā pavadījuši 8 spēlētāji (Ošs, Ševeļovs, Seriba, Fjodorovs, Dzhamalutdinov, Abbas, Gulbis, Ivanovs).

Rezultatīvāko spēlētāju sarakstā pirmais ar 11 precīziem raidījumiem ir Tamirlan Dzhamalutdinov (7 no tiem SynotTip Virslīgas čempionātā), tālāk ar 8 seko Vladislavs Fjodorovs (2 no tiem Pārspēlēs). Vladislavam arī visvairāk rezultatīvas piespēles – 10, bet deviņas rezultatīvas piespēles Ņikitas Ivanova kontā.

Visvairāk brīdinājumus komandas rindās saņēmis Eduards Emsis – 7, bet sezonas laikā komanda tikusi pie diviem noraidījumiem – pa reizei Gulbis un Abbas.